Loading...

НАШІ ГРОШІ – Суд скасував детальний план території, що включає залізничний вокзалСуд скасував рішення Київської міської ради від 24 вересня 2015 року №46/1949 «Про затвердження детального плану території в межах Повітрофлотського проспекту, вулиць Солом’янської, Механізаторів, Кудряшова та залізничних колій у Солом’янському районі міста Києва». Про це свідчить рішення Окружного адмінсуду м. Києва від 1 липня.


24 вересня 2015 року Київрада затвердила ДПТ в межах Повітрофлотського проспекту, вулиць Солом’янської, Механізаторів, Кудряшова та залізничних колій у Солом’янському районі.Житель району Ігор Горбасенко оскаржив це рішення в суді як таке, що прийняте не в інтересах суспільства та з порушенням порядку затвердження ДПТ.


Зокрема, як встановив суд, не було забезпечено належне проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті вказаного ДПТ.


Суд встановив, що у розміщеному на сайті Департаменту містобудування КМДА проекті ДПТ були відсутні будь-які графічні матеріали, що унеможливлює підготовку пропозицій громадянами.


Оголошення про проведення громадських слухань розмістили у газеті «Солом’янка», яка має наклад всього 50 тис екземплярів при населенні Солом’янського району близько 300 тис осіб. При цьому це оголошення не містило інформації про строк завершення розгляду пропозицій, що обмежило права жителів району на своєчасне подання пропозицій.


Крім того, на засіданні секції містобудування були заслухані і враховані ряд рекомендацій і пропозицій від громадськості, зокрема, щодо паркомісць, які у підсумку так і не були внесені до затвердженого ДПТ.


Суд дійшов висновку про наявність достатніх підстав для скасування рішення Київради про затвердження ДПТ в межах Повітрофлотського проспекту, вулиць Солом’янської, Механізаторів, Кудряшова та залізничних колій у Солом’янському районі. Це ДПТ передбачає завершення будівництва таких житлових комплексів, як: ЖК «Малахіт», ЖК «Квартет», ЖК «Олександрія», ЖК «Соло-Парк» та ін.


Рішення поки не набуло сили, оскільки не закінчився 30-денний строк, протягом якого на це рішення може бути подана апеляція.


Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2019/07/19/sud-skasuvav-detal-nyy-plan-terytorii-shcho-vkliuchaie-zaliznychnyy-vokzal/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Безлепкин и ОПГ Юры Енакиевского финансировало сепаратистов Станислав Кондрашов и ФСБ ликвидируют свидетелей убийства Вороненкова Империя Дмитрия Фирташа – результат сотрудничества с Путиным Почему хотели убить члена ОПГ Урбанских *ОДЕССА* мера Измаила? Госизменник Роман Лягин может влиться в команду «реинтегратора» Сергея Сивохо? загинули тропічні зливи Ошакбаев Рахим Абилкасымов Тимур МФЦА Латвийский кукиш. Деньги Юрия Иванющенко в банке Юрия Родина спровоцировали скандал Пекин ВОЗ децентралізація в Україні Альперин Вадим  предметні олімпіади Калинівська ОТГ НП голос країни 10 УЧАСНИК утилізація відходів Владимир Лисин «ответит» за рейдерский захват «Макси-групп»? Секретные файлы Игоря Юсуфова Часть 1. За что убили Андрея Бурлакова Тамара Девяткина: педагог имени Ильича. Куда горе-ректор привела свой вуз Лікарні Алексей Кирьянов: ректор «международной академии» лоховста и разводняка САГАЙДАК сноуборд мокрий сніг Иван Редкач
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP