Loading...

У кіностудії “Квартал 95” розповіли про повернення Зеленського

Помічник президента Сергій Шефір розповів, що Володимир Зеленський повернеться до роботи в студії «Квартал 95» після закінчення його першого президентського терміну.


Про це повідомляє НАРОДНАА ПРАВДА з посиланням на «Лівий берег».


За його словами, «Квартал» для нього і Зеленського — це справа всього життя, яку вони залишили лише на певний час, щоб зробити щось важливе для країни». «Я рахую дні, коли повернуся до роботи. Ми хочемо робити велике кіно. Взагалі наша мрія — це Оскар», — зазначив він.


При цьому він не зміг сказати, чи повернеться Зеленський до акторської діяльності після того, як залишить президентську посаду. За його словами, «Володимир Олександрович вже давно не просто актор, а продюсер з великої літери». У тому, що Зеленський продовжить робити кіно в якості продюсера сумнівів немає, каже Шефір.


Нагадаймо, що в «95 Кварталі» згадали власні слова, коли гумористи обіцяли бути неупередженим і залишатися вірним собі в чесному і об’єктивному висвітленнюподій, що відбуваються в країні. З’явився новий авторський проект Валерія Жидкова «Де-мократія?», в якому гумористи обіцяють критикувати президента України і колишнього керівника студії Володимира Зеленського.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/07/18/u-kinostudiyi-kvartal-95-rozpovily-pro-povernennya-zelenskogo/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP