Loading...

Всеядный говноед Петр Васько

Всеядный говноед Петр Васько

Тернопольский юродивый Петр Васько и его непомерная жадность

Вечный кандидат-лузер Петр Васько

«Новое лицо» Петра Васько уже примелькалось правоохранителям

Уголовный тернопольский гриценковец Петр Васько

Петр Васько – вечный кандидат. Что ни выборы – то он тут как тут, представляя из себя «новое лицо» в политике. Но тем не менее, многие сомневаются как в честности, так и в адекватности кандидата. Вряд ли тернополяне доверятся Петру Ваську, но за свой мандат он еще повоюет.

Виборців зі Скалатської територіальної громади місцями дивує і відверто лякає їх обранець, депутат Тернопільської обласної ради від партії «Громадянська позиція» Петро Зиновійович Васько.

Свідкам вдалося навіть зафільмувати “депутатську підтримку” у вигляді стусанів та укусів виборців округу.

13 липня 2016 року, після святкування Петра і Павла, Васько проник та зачинився всередині комбайна, який належав фермеру з села Городниця. Очевидці стверджують, що депутат був нетверезий і на прохання представитися – відмовив, ховаючи обличчя від відеокамери. На записі видно, що Петро Зиновійович на контакт не ішов, розмовляти не бажав, а, захопивши чужу техніку, заважав працювати. Коли фермер намагався з’ясувати, в чому річ, Васько два рази вкусив його: один раз — за палець, який мало не відкусив, другий раз — за плече. Дочку фермера депутат скинув ногами з комбайна, а пізніше зірвав з корпуса автовогнегасник і хотів ним кинути у людей. Згодом Васько та група осіб, яка з ним була, заподіяли численні тілесні ушкодження дочці та сину фермера. Останній змушений був навіть узяти укол проти сказу!

За даними подіями порушено кримінальне провадження №12016210150000199 за ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження). Крім того, Підволочиським відділом поліції порушено цілу низку кримінальних проваджень, фігурантом яких є П.З. Васько, зокрема, такі провадження: №12015210150000309 за ч.1 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка)); №12016210150000069 за ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб); №12016210150000090 за ч. 1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки); №12016210150000217 за ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством); №42016210000000075 за ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість); №12016210150000218 за ч. 1 ст. 129 КК України (погроза вбивством); №12016210150000219 за ст. 356 КК України (самоправство); №12016210150000222 за ч. 1 ст. 206 КК України (протидія законній господарській діяльності); №12016210150000028 за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне зберігання зброї). А ось Монастириським відділенням поліції внесені відомості в ЄРДР стосовно П.З. Васька за ст. 206, 293, 295, 356 КК України за фактом дестабілізації роботи Коржівського кар’єру.

Втім, усім вищезгаданим ще далеко не обмежується бурхлива “політична діяльність” депутата на окрузі. Хронологія його “подвигів” починається ще з буремного 2014 року, коли Васько бігав полями села Остап’є із сокирою та відбирав у фермерів земельні паї. Є також інформація, що упродовж 2014 – 2016 років він здійснив крадіжки декількох тисяч тонн цукрових буряків у фермерів, господарств та агрохолдингу «Астарта – Київ». А одного разу Васько з групою осіб заїхав комбайном на поля фермера, намолотив собі збіжжя з площі близько трьох гектарів, а коли фермер приїхав з’ясувати, хто ж там молотить на його полі, то Васько проколов йому колесо в автомобілі…

Люди в Підволочиському районі розповідають, що Васько причетний до дестабілізації роботи діючих кар’єрів, які орендує ТОВ ВК “Гірничодобувна промисловість”. Будучи депутатом облради від “Громадянської позиції”, він клепав різні запити та надсилав їх на реагування та “вжиття заходів” до перевіряючих і контролюючих органів, намагаючись таким чином зупинити роботу кар’єрів. У той же час знаючі люди повідомляють, що Васько вже більше десяти років займається підпільним виробництвом парафінових свічок у селі Остап’є Підволочиського району. Підприємство працює у три зміни, на ньому задіяно близько 50 осіб, проте вони не оформлені належним чином та отримують зарплату у конвертах. Зрозуміло, що за таких умов податки до бюджету не надходять, хоча й складають, мабуть, не один мільйон гривень.

Люди також розповідають, що з часу початку АТО Васько позиціонував себе як “великий волонтер”, проте є підозра, що він просто збирав гроші, продукти та інші цінності, а згодом їх привласнював. Громадяни помітили, що саме в той час, коли Васько збирав кошти для бійців, він купив собі кілька автомобілів, а також квартиру в Тернополі.

Така “громадянська позиція” даного представника у владі Скалатську громаду зовсім не тішить. Той, кого вони обрали захищати свої інтереси, нападає на чесних людей та провадить незаконну діяльність. Виборці вимагають достойного представника, який не має такого “букета” “геройських вчинків”, і направду стурбовані станом психічного здоров’я Васька.

ПРОТИ ДЕПУТАТА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛРАДИ ПОРУШИЛИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ

Керівництво публічного акціонерного товариства «Коржівський спеціалізований гірничо-дробарний кар’єр» «накатало» заяву на депутата Тернопільської обласної ради Петра Васька з фракції «Громадянська позиція».

Через те, що депутат Васько з групою осіб, як кажуть керівники кар’єру, «намагалися дестабілізувати роботу Коржівського кар’єру», Монастириським відділенням поліції Теребовлянського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 206, 293, 295. 356 Кримінального кодексу України, внесені відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато розслідування.

Як відомо «Репортеру», монастириські поліцейські через певний час закрили кримінальне провадження проти Васька, але власники кар’єру через суд домоглися його поновлення.

Нагадаємо, Петро Васько є головою тимчасової комісії з вивчення законності надрокористування на Тернопіллі. Очевидно, його активність (у деяких випадках занадто велика) заважає вести бізнес власникам тернопільських кар’єрів.

Депутат від партії Гриценка блокує роботу підприємтва та вимагає грошові кошти

Депутат Тернопільської обласної ради від партії Анатолія Гриценка Петро Васько фактично заблокував роботу підприємства ТОВ Кар‘єр Новосілка на Тернопільщині, яке створює близько 100 робочих місць в селі та погрожує вбивством ветеранам АТО.

Відносно вказаних подій народними депутатами України проводився брифінг на Парламентському телеканалі «Рада»:

ТОВ Кар’єр Новосілка є провідним платником податків у районі, фактично містоутворюючим підприємством, та займається господарською діяльністю на території Підволочиського району з 1970-х років. Підприємство здійснює свою господаську діяльність відповідно до всіх вимог законодавства та екологічних стандартів. Щомісяця підприємство сплачує обов’язкові платежі, які йдуть до державного та місцевого бюджетів, на суму близько 700 тис. грн., а також добровільно сплачувало кошти по соціальній угоді на користь громади у сумі близько 100 тис. грн. на місяць.

Однак, з метою блокування роботи підприємства та подальшого отримання неправомірної вигоди за безперешкодну роботу підприємства де-факто у злочинну змову між собою увійшли депутат Тернопільської обласної ради Васько П.З., міський голова Скалату Савончак П.В. та працівник Підволочиського районного військомату Хрущ Н.Г.

Зокрема, Петро Васько є членом політичної партії Громадська позиція Анатолія Гриценка, та систематично вчиняючи злочини заробляє на підприємствах, штучно створюючи їм проблеми з отриманням чи продовженням дозвільної документації. Савончак П.В. – є міським головою Скалату та підручним дерутата Васька. Відносно Савончака розслідується ряд кримінальних проваджень за фактами зловживання службовим становищем, в тому числі, з метою блокування роботи підприємства. Хрущ Н.Г., будучи службовою особою – працівником військомату, використовує статус учасника АТО та шляхом наклепу звинувачує підприємство у роботі на сепаратистів і Російську Федерацію, з метою перешкоджання господарській діяльності підприємства та подальшого отримання грошових коштів від підприємства.

Варто також виокремити бездіяльність керівництва Національної поліції, яка не реагує належним чином на факти блокування транспортних комунікацій, самоправства та бандитизму в Підволочиському районі.

Відчуваючи свою безкарність та абсолютну бездіяльність Національної поліції, депутат Тернопільської обласної ради Васько підбурює окремих активістів на вчинення хуліганських дій, таких як пиляння дерев та перекриття спиляними деревами транспортних комунікацій яким користується підприємство, розкидування металевих цвяхів на дорожнє покриття загального призначення, що унеможливлює проїзд вантажних автомобілів та створює аварійну ситуацію на дорозі для всіх учасників руху, а також незаконне встановлення шлагбаумів і дорожніх знаків на ділянках автомобільної дороги, якими користуються вантажні автомобілі підприємства.

Схожим чином за співучасті депутата Васька та його співучасника Хруща з метою отримання неправомірної вигоди блокувались транспортні комунікації та протидіяли законній господарській діяльності й інших кар’єрів, зокрема сусіднього кар’єру – Полупанівська філія ТОВ ВК «Гірничодобувна промисловість», на якому Хрущ Н.Г. раніше працював головним енергетиком. В результаті цих нахабних незаконних дій, роботи на підприємстві та сусідньму Полупанівському кар’єрі були повністю зупинені на декілька тижнів. Методом вчинення злочинних дій вказані вище особи також намагались зупинити роботу ще одного кар’єру в Тернопільській області – ПАТ «Коржівський СГДК», де отримали відсіч від працівників кар’єру.

Також, Васько та Хрущ шляхом завідомо недостовірного наклепу публічно звинувачують підприємство яке зареєстроване у м. Дніпро, виробничі потужності якого розташовані на Тернопільщині, та платить податки до бюджету України в роботі на Л/ДНР та Російську Федерацію.

Варто зазначити, що всеукраїнське громадське об’єднання ветеранів, учасників та волонтерів антитерористичної операції на сході України вважає зазначені дії Хруща Н.Г., як особи яка має статус учасника АТО, неприпустимими, аморальними, та кримінально карними і просить Хруща Н.Г. не пов’язувати свою громадську діяльність по блокуванню роботи підприємства, введення в оману громадян з метою особистого збагачення до українського військового добровольчого руху! Також, представники всеукраїнського громадського об’єднання ветеранів, учасників та волонтерів антитерористичної операції на сході України в квітні цього року звернулись до керівництва Тернопільської обласної ради та облдержадміністрації, а також правоохоронних органів з проханням дати належну оцінку діям Хруща Н.Г. та притягнути до кримінальної відповідальності осіб, що вчиняють кримінальні правопорушення, які полягають у бандитизмі та хуліганстві, блокуванні транспортних комунікацій та перешкоджанні законній господарській діяльності. Підприємство, в свою чергу, було вимушене звернутися до суду з позовною заявою про захист честі, гідності трудового колективу, ділової репутації підприємства.

На цьому брудні методи роботи рейдерів-блокувальників не закінчилися та знайшли своє продовження у погрозах фізичною розправою збоку депутата Васька представникам трудового колективу підприємства та ветеранам АТО.

Водночас, вимагаючи грошові кошти від підприємства нібито на потреби громади та наповнення місцевого бюджету депутат від партії Гриценка Васько П.З. має в селі Остап’є свічковий завод, який використовує у виробництві контрабандно ввезений з Польщі парафін і крадену за змовою з начальником Підволочиського РЕМ електроенергію. Як нам стало відомо, на вказаному заводі офіційно працевлаштовані лише 2 людини, а всі інші працюють без офіційного працевлаштування всупереч трудовому законодавству. Також, Васько володіє в Скалаті і Підволочиську продуктовими магазинами, які незаконно торгують горілкою, діяльність яких буде розгорнуто висвітлено у наступних матеріалах.

Рейдер-блокувальник від партії Гриценка перешкоджає роботі підприємства Тернопільщини та погрожує розправою ветеранам АТО

Не гребуючи ганебними методами, депутат Тернопільської обласної ради від партії Анатолія Гриценка Петро Васько робить усе для того, аби одне з провідних підприємств області - ТОВ Кар‘єр Новосілка на Тернопільщині припинило свою діяльність.

Як повідомляє The format , блокування роботи підприємства, яке є провідним платником податків у Підволочиському районі, створює близько 100 робочих місць в селі та займається господарською діяльністю на Тернопільщині з 1970-х років, депутат здійснює задля подальшого отримання неправомірної вигоди. При цьому до неправомірної змови проти діяльності ТОВ Кар‘єр Новосілка, окрім депутата Васька П. З., який членом політичної партії Громадська позиція Анатолія Гриценка, долучився міський голова Скалату Савончак П.В. та працівник Підволочиського райвійськомату Хрущ Н.Г.

Про незаконну діяльність скандального депутата Петра Васько говорять неодноразово. Раніше прибічник Гриценка систематично вчиняв злочини щодо окремих підприємств, штучно створюючи їм проблеми з отриманням чи продовженням дозвільної документації.

Не краще зарекомендував себе підручний депутата Васька пан Савончак, відносно якого розслідується низка кримінальних проваджень за фактами зловживання службовим становищем, в тому числі, з метою блокування роботи підприємства. Хрущ Н.Г., будучи службовою особою – працівником військомату, використовує статус учасника АТО та шляхом наклепу звинувачує підприємство у роботі на сепаратистів і Російську Федерацію.

Для того, аби перешкодити законній господарській діяльності підприємства, Петро Васько навіть не гребує такими ганебними методами, як підбурення окремих активістів на вчинення хуліганських дій: пиляння дерев, перекриття спиляними деревами транспортних комунікацій, розкидування металевих цвяхів на дорожнє покриття загального призначення, незаконне встановлення шлагбаумів і дорожніх знаків на ділянках автодороги, якими користуються вантажні автомобілі підприємства.

Аби унеможливити свавільні дії депутатів-змовників, представники всеукраїнського громадського об’єднання ветеранів, учасників та волонтерів АТО в квітні цього року звернулись до керівництва Тернопільської облради та ОДА, а також правоохоронних органів. Люди вимагали дати належну оцінку діям Хруща Н.Г. та притягнути до кримінальної відповідальності осіб, що вчиняють кримінальні правопорушення, які полягають у бандитизмі та хуліганстві, блокуванні транспортних комунікацій та перешкоджанні законній господарській діяльності. Підприємство, в свою чергу, було вимушене звернутися до суду з позовною заявою про захист честі, гідності трудового колективу, ділової репутації підприємства.

Важливо, що навіть страх перед законом не зупинив рейдера-блокувальника з помічниками. Ганебні методи Васька знайшли своє продовження у погрозах фізичною розправою відносно представників трудового колективу підприємства та щодо ветеранів АТО.

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
судей и губернатора Бударинское ОПГ: Владелец банка Кубань-кредит Виктор Бударин подмял силовиков Саймон Чернявский Павел Ливинский вспомнил старое? Американцы в шоке от зарплаты Евгения Кравцова! СВЕТЛАНА ДОВГОДЬКО ПРОСТИТУТКА Токарев Владимир Александрович или аферы ГлавСтройИнвест криминального бизнесмена в чиновничьей шкуре Юрий Угович Рейльян – как Гуго Босс распилит миллиарды Схемы Станислава Аникеева выкачивают триллионы из бюджета наемники РФ  Григорьев плівки Мунтяна уборка улиц зернотрейдеры КП \"Бердянскэкотранс\" демонтаж огорож водойми Дмитрий Пеструев: новый одесский Алексей Гончаренко ДЖЕРЕЛО miridei.com Барбово Барыга Василий Яницкий снова хочет обмануть ровенчан и попасть в Раду вирок суду Жұмыспен қамту Допинг-скандал Меркушина Студент multi-signature полковник Захарченко Марина Семынина Коста-Рика
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP