Loading...

Бельгієць вербував українок у сексуальне рабство


Одеські правоохоронці зупинили постачання українок у сексуальне рабство до Бельгії. Організатора міжнародного каналу торгівлі людьми затримали за спробою переправити трьох жінок віком від 27-ми до 38-ми років через державний кордон України в пункті пропуску “Краківець”.


Як вказали у поліції, вербувальник – 36-річний бельгієць, – повідомляє 1NEWS.


“Він через мережу Інтернет підшуковував для місцевих борделів молодих жінок з-поміж уразливої категорії українок. Відбираючи відповідний контингент за фотокартками, чоловік обіцяв за роботу, що полягала в наданні сексуальних послуг, 200 євро за годину. Усі витрати, пов’язані з виїздом жінок до Бельгії, зловмисник брав на себе з умовою відшкодування з їхньої першої зарплати”, – повідомили правоохоронці.


У правопорушника, як зазначається, були вилучені телефони, банківські картки, записна книжка, автомобіль та інші речові докази його злочинної діяльності.


Наразі у межах розпочатого за ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) кримінального провадження з чоловіком проводяться невідкладні слідчі дії. Вирішується питання про його затримання в порядку ст. 208 КПК України. Також встановлюється повне коло осіб, причетних до кримінального правопорушення.


Джерело: УНН


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/belgiyecz-verbuvav-ukrayinok-u-seksualne-rabstvo.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
реанімація ДТП в Луцке поранення Теплопостачання ООО Вита Солар Юркович Майкл Андрей Муров остается пока на плаву Как именно Павел Ливинский служит интересам Сергея Собянина питна вода мікропластик ВООЗ Рынок шкур: домогательница АННА КУГАТ ОБОКРАЛА «КЕРНЕЛ ГРУПП» НА МИЛЛИОНЫ ДОЛЛАРОВ Макеенко Владимир Сюмар Виктория один раз за доллары Рустэм Магдеев дважды продал предприятие ВПК Вилли Ву Карманная судья «решалы» Рустэма Магдеева Елена Ивахова Светлана Разина вид на Луцьк Тряхнуть стариной: на выборах-2019 может всплыть Виктор Колищак предлагающий гражданство Румынии Euroved.ru (Евровед) — мошеннический ресурс Экс-мэр Черновцов Николай Федорук желает попасть в Кабмин Коломия Павел Ливинский оказался в эпицентре коррупционных скандалов Прилуцкий нардеп Олег Дмитренко: рейдер и коррупционер Михаил Ежель Иван Гранцев
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP