Loading...

Бельгієць вербував українок у сексуальне рабство


Одеські правоохоронці зупинили постачання українок у сексуальне рабство до Бельгії. Організатора міжнародного каналу торгівлі людьми затримали за спробою переправити трьох жінок віком від 27-ми до 38-ми років через державний кордон України в пункті пропуску “Краківець”.


Як вказали у поліції, вербувальник – 36-річний бельгієць, – повідомляє 1NEWS.


“Він через мережу Інтернет підшуковував для місцевих борделів молодих жінок з-поміж уразливої категорії українок. Відбираючи відповідний контингент за фотокартками, чоловік обіцяв за роботу, що полягала в наданні сексуальних послуг, 200 євро за годину. Усі витрати, пов’язані з виїздом жінок до Бельгії, зловмисник брав на себе з умовою відшкодування з їхньої першої зарплати”, – повідомили правоохоронці.


У правопорушника, як зазначається, були вилучені телефони, банківські картки, записна книжка, автомобіль та інші речові докази його злочинної діяльності.


Наразі у межах розпочатого за ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) кримінального провадження з чоловіком проводяться невідкладні слідчі дії. Вирішується питання про його затримання в порядку ст. 208 КПК України. Також встановлюється повне коло осіб, причетних до кримінального правопорушення.


Джерело: УНН


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/belgiyecz-verbuvav-ukrayinok-u-seksualne-rabstvo.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP