Loading...

Полтавський педагогічний та «Аграрка» увійшли до сотні українських вузів із найбільшою кількістю вступників

Полтавський педагогічний та «Аграрка» увійшли до сотні українських вузів із найбільшою кількістю вступників

Полтавський національний педагогічний університет посів 71 місце з 232 у рейтингу закладів вищої освіти за кількістю осіб, зарахованих на бюджет у 2018 році. 72 місце посів інший вуз Полтави – Полтавська державна аграрна академія.

Про це свідчать дані інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

Системою «Вступ.ОСВІТА.UA» оприлюднений рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2018 році.

Статистичні дані рейтингу погруповані за кількома критеріями й містять статистичну інформацію про кількість осіб, зарахованих на бюджет та контракт, середній бал ЗНО вступників, конкурс на одне бюджетне місце тощо.

У рейтингу враховуються всі особи, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Полтавський національний технічний університет посів 102 місце.


Джерело статті: “http://bastion.tv/news/poltavskij-pedagogichnij-ta-agrarka-uvijshli-do-sotni-ukrayinskih-vuziv-iz-najbilshoyu-kilkistyu-vstupnikiv/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP