Loading...

Рівень радіації на затонулій субмарині “Комсомолець” перевищує норму в 800 тисяч разів

Норвегія показала затонулий “Комсомолець”: одна з проб води перевищила норму в 800 тисяч разів, повідомляє 1NEWS з посиланням на .Норвезький інститут морських досліджень оприлюднив офіційні дані із нещодавнього огляду затонулого радянського підводного човна “Комсомолець”, і деякі зразки містили набагато вищі норми концентрації радіоактивних речовин, ніж звичайно в Норвезькому морі.Кілька зразків, взятих з та навколо вентиляційного каналу на аварійній ділянці підводного човна, містили набагато вищі рівні радіоактивного цезію.Найвищий рівень був у 800 тисяч разів більше, ніж зазвичай. Рівень складав 800 бекерелів на літр, тоді як нормальний рівень в Норвезькому морі – близько 0.001 бекерелів.


В одному зі зразків рівень складав 100 бекерелів на літр. Проте інші зразки з того ж каналу не містили підвищених значень.Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/riven-radiacziyi-na-zatonulij-submaryni-komsomolecz-perevyshhuye-normu-v-800-tysyach-raziv.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP