Loading...

Вакарчук не підтримав дематюкацию мови: «я людина з рок-н-рольного минулого»

За словами політика, люди, які його оточують, та він сам іноді використовують лайку.

Вакарчук переконаний, що у країни є більш важливі проблеми, ніж боротьба з лайкою / фото УНІАН

Популярний український музикант, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук виступив проти ухвалення парламентом законопроекту про «дематюкацію» мови.

Як повідомляє «Главред», відповідну заяву політик зробив під час мітингу під будівлею Конституційного суду в Києві.

"За усієї поваги, я людина з рок-н-рольного минулого і сьогодення, тому думаю, що мені було б не зовсім чесно виступати за те, щоб сьогодні прямо ми ухвалювали цей закон", – зазначив Вакарчук.

Він також зізнався, що люди, які його оточують, і він сам іноді використовують лайку, а в Україні вистачає наразі проблем більш важливих, ніж боротьба з лайкою.

Нагадаймо, 2 липня у Верховній Раді зареєстрували законопроект "Про протидію лихослів’ю", або про дематюкацію мови. Документ передбачає встановлення штрафів за нецензурну лайку в публічних виступах, матеріалах в інтернеті та в ефірі телебачення. Профільний комітет розгляне документ 10 липня.Джерело статті: “https://www.unian.ua/politics/10606782-vakarchuk-ne-pidtrimav-dematyukaciyu-movi-ya-lyudina-z-rok-n-rolnogo-minulogo.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP