Loading...

Біткоїн різко подорожчав і побив рекордну позначку

Курс біткоїна 26 червня виріс на 11,3% — до $ 13 тис. за "монету". Це рекордний за останні 1,5 року показник.

Про це йдеться у даних найбільших криптовалютних бірж. Варто зазначити, що ще 1 червня одна "монета" продавалася за $8,5 тис. Інвестори, які придбали найпопулярнішу криптовалюту декілька тижнів тому на суму $50 тис., уже зараз отримали $23,5 тис. чистого прибутку.

Біткоїн різко подорожчав і побив рекордну позначку

Новини
Біткоїн несподівано підскочив і побив річний рекорд

Думки про те, що буде з курсом у майбутньому, як і раніше, розходяться. Так звані криптооптимісти очікують різкого стрибка, водночас песимісти продовжують говорити про "нову валюту" як про "непередбачувану бульбашку, що будь-якої миті може луснути".

Заробити на стрибках можливо, але також існує ймовірність втратити заощадження. Наприклад, свого максимуму "монета" досягла у грудні 2017-го. Тоді криптовалюта продавалася за $20 тис. І для тих, хто придбав коїни ще на піку їхньої популярності, наявне зростання навіть не компенсує збитків.

Довідка:

  • Криптовалютавіртуальні "гроші". Для випуску, регуляції й перевірки переказів використовують технології шифрування.


  • Біткоїн найпопулярніша криптовалюта. Створена у 2008 році (у період світової фінансової кризи).


Як очікується, нова криптовалюта Facebook — Libra — зможе використовуватися для здійснення покупок у всьому інтернеті, не тільки в соцмережі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ще декілька тижнів тому аналітики спрогнозували, що біткоїн зможе пробити новий рекорд — $10 тис.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Криптовалюти" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/bitkoin-rekordno-zletiv-u-tsini-skilki-teper-koshtue-moneta.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP