Loading...

Названо шість секс-іграшок, які легко можна знайти вдома

Пов’язку на очі, наприклад, можна зробити із шарфа, краватки або шматка матерії.

Деякі "секс-іграшки" є у кожного вдома / фото pixabay.com

Домашні секс-іграшки не тільки фігуранти страшних історій про предмети, які застрягли в організмі, але й цікава розвага. Якщо, звичайно, дотримуватися правил гігієни та берегти здоров’я.

Експерти Cosmo назвали кілька речей, які чудово підходять для сексуальних розваг.

1. Перо

Проведіть ним по щоці партнера. Потім по шиї, поступово спускаючись нижче і нижче... Його дотик збуджує і посилює відчуття.

2. Лід

Гра з температурою відкриває нові горизонти в сексуальній прелюдії. А якщо використовувати кубик льоду в оральному сексі, ним торкатися до сосків або покласти партнеру на груди й злизати вологу, то можна легко отримати нові приємні відчуття.

3. Пов’язка на очі

Її можна зробити із шарфа, краватки або шматка матерії. Відключення одного з органів почуттів стимулює роботу інших і допомагає позбутися внутрішніх бар’єрів.

4. Душова лійка

Тут можна нічого не пояснювати. Можна експериментувати з температурою води та інтенсивністю потоку.

5. Шарф

Зв’яжіть партнеру зап’ястя або прив’яжіть руки до ліжка, а далі робіть з ним усе, що хочете.

6. Їжа

Найбільш відомі варіанти для сексуальних ігор — мед, збиті вершки та розтоплений шоколад. Головне — не мазати ними свої інтимні органи, тому що цукор провокує розвиток грибкових інфекцій. А от язик, губи, шию, соски, пупок, ступні — можна і навіть потрібно.

Раніше експерт з менопаузи й гормональних змін Шахзаді Харпер назвала найкраще місце для сексу в будинку.Джерело статті: “https://www.unian.ua/health/intimacy/10597569-nazvano-shist-seks-igrashok-yaki-legko-mozhna-znayti-vdoma.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP