Loading...

Брат Медведчука йде у Раду в окрузі на Луганщині

Центральна виборча комісія України зареєструвала молодшого брата політика і кума президента РФ Віктора Медведчука Сергія Медведчука кандидатом у народні депутати на виборчому окрузі №105 у Луганській області.

Ця інформація доступна на сайті ЦВК. Так, він балотується від партії Опозиційна платформа — За життя. Округ №105 включає в себе прифронтове місто Щастя і частину Новоайдарського району.

Усього в окрузі зареєстровані 28 кандидатів у народні депутати.

Новини
"Йде реванш": відома журналістка про придбання телеканалу соратником Медведчука

Віктор і Сергій Медведчуки

Віктор і Сергій Медведчуки

Сергій Медведчук раніше працював головою Львівської митниці, потім заступником голови Державної Податкової Адміністрації України, з 1998-го по 2006 рік був депутатом Львівської обласної ради.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що Віктор Медведчук продовжить свою участь у переговорах із Кремлем щодо вирішенням конфлікту на Донбасі.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Позачергові вибори у Верховну Раду 2019" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/brat-medvedchuka-ide-v-radu-po-okrugu-na-luganschini.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP