Loading...

Вибори у Раду: охочих стати нардепами назбиралося майже 6 тисяч

Із них понад 3 тисячі осіб – кандидати-мажоритарники та 2 тисячі 674 – кандидати, включені до списків 21 партії.

Найстаршому кандидату на вибори в Раду — 82 роки, а наймолодшому — 21 рік / фото УНІАН

До Верховної Ради балотуються 5 тисяч 845 кандидатів, із них 3 тисячі 171 кандидат-мажоритарник та 2 тисячі 674 кандидати, включені до списків партій.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

За її словами, в одномандатних виборчих округах балотуються 1 тисяча 735 самовисуванців та 1 тисяча 436 осіб, висунутих політичними партіями.

Сліпачук також зазначила, що загалом документи для реєстрації своїх виборчих списків подали 24 партії, трьом із них було відмовлено в реєстрації.

Голова комісії розповіла і про гендерний розподіл кандидатів у народні депутати. Так, жінок серед них 22,51%, а чоловіків 77,49%.

Вік найстаршого кандидата, за її словами, становить 82 роки, а наймолодшого — 21.

Сліпачук додала, що 91,44% кандидатів мають вищу освіту, 2,02% — середню спеціальну, 3,05% — загальну середню, 3,42% — професійно-технічну.

Вона зауважила, що більшу частину документів ЦВК отримала уже в останні дні, в які була можлива подача документів для реєстрації кандидатів у народні депутати.

Як повідомляв УНІАН, вчора, 25 червня, ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати.Джерело статті: “https://www.unian.ua/elections/10597776-vibori-u-radu-ohochih-stati-nardepami-nazbiralosya-mayzhe-6-tisyach.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP