Loading...

Windows 11 працює набагато швидше Windows 10


Нам стало відомо про те, що незабаром на ринок вийде нова ОС для комп’ютерів і планшетів, а називається вона Windows 11. Втім, це лише її «народне» найменування, тоді як на ділі новітнє програмне забезпечення, швидше за все , буде називатися інакше. Відомо, що операційна система з формальною назвою Windows 11 працює набагато швидше Windows 10, і це має відразу кілька причин. Головна серед таких полягає в тому, що спеціально для неї компанія Microsoft розробила ядро ​​Windows Core, яке дозволяє реалізувати модульну структуру. Один з плюсів такої полягає в тому, що для установки оновлень більше не доведеться перезавантажувати комп’ютер, причому взагалі. Потрібно буде просто натиснути на кнопку, а всі оновлення встановлюються на електронний пристрій в автоматичному режимі, і це абсолютно точно порадує багатьох користувачів.

Більше не доведеться витрачати час і нерви на те, щоб кожен раз чекати, поки комп’ютер вимкнеться або включиться. Крім того, модульна структура Windows 11 дозволяє добитися значного підвищення швидкості роботи за рахунок відмови від безлічі зайвих і непотрібних елементів, які більше не будуть генерувати навантаження на «залізо». Це дозволить новій ОС працювати набагато швидше Windows 10, і цим усім користувачі точно залишаться задоволені, адже чим швидше працює електронний пристрій, тим більше завдань з його допомогою можна встигнути виконати за той чи інший проміжок часу.

З чуток, презентація Windows 11 відбудеться вже в кінці цього року, тоді як вийти її фінальна стабільна збірка повинна навесні 2020 року. До цього самого моменту ще досить багато часу, але такий пролетить дуже швидко. Якщо відомості про те, що нова ОС стане першою в історії Microsoft за останні двадцять років, яка не стане частиною лінійки Windows. Раніше про те, що від подібного бренду можуть відмовитися, повідомляв один з високопоставлених співробітників американської корпорації. Всім власникам ліцензії на Windows 10 напевно нададуть доступ до нової операційної системи абсолютно безкоштовно, що дозволить заощадити $ 200 або якусь іншу суму грошей.


Джерело статті: “https://itechua.com/gadgets/66513”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP