Loading...

У киянина конфіскували яхту через несплату аліментів

У киянина конфіскували яхту через несплату аліментів

Державні виконавці Святошинського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва наклали арешт на яхту чоловіка, який заборгував синові понад 123 тисячі гривень аліментів. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

Разом із накопиченими штрафами сума боргу неплатника сягнула 184 тисяч гривень. Аби забезпечити виплату коштів, посадовці описали майно боржника та наклали арешт. Під ці дії потрапила самохідна вітрильна яхта 2015 року побудови. "Найближчим часом яхту передадуть на реалізацію, а виручені з аукцiону кошти спрямують на лiквiдацiю боргів", — пообіцяли в Мін’юсті.

Міністр назвав цю подію знаковою та наголосив, що в такий спосіб відновлюється справедливість щодо українських дітей, про яких забувають їхні батьки. "Ми будемо продовжувати роботу зі стягнення боргів та наполягатимемо, щоб український парламент нового скликання підтримав пакет законів про посилення відповідальності за порушення прав дитини, аби кожна особа, яка забула про свою дитину, згадала про неї, погасила всі борги і в подальшому була відповідальною", — зауважив Петренко.

ВідеоНеплатникам аліментів загрожує заборона керувати автомобілем і виїжджати за кордон

Не платиш аліментів — позбудешся водійського посвідчення. Така заборона тепер очікує на тих, хто не платить аліментів. На додачу виконавчі служби забороняють виїжджати за кордон, користуватися зброєю та полювати. За минулий рік боржникам винесли 130 тисяч заборонних приписів.

Неплатникам аліментів загрожує заборона керувати автомобілем і виїжджати за кордон
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/u-kiyanina-konfiskuvali-yahtu-cherez-nesplatu-alimentiv-1368330.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP