Loading...

Теплопостачання Кропивницького 2019/2020: на які зміни чекати


Наразі Кропивницький не змоги зменшити тарифи на тепло. Очікують на списання боргів теплових підприємств і шукають шляхи вирішення ситуації із тепломодернізацією міста.

443908786041e0f99340da606fb471b7

Про це під час виконкому повідомив міський голова Андрій Райкович.

«Схема модернізації системи теплозабезпечення — це складний механізм. По-перше, схема є. Вона була ідеальною до 2000-их років, проте через певні технічні проблеми і надання масових дозволів на встановлення автономок виникло розбалансування системи. Тому у найближчі місяці ми запропонуємо громаді декілька варіантів вирішення цих питань. Декілька варіантів, бо вирішення ситуації буде залежатиме не лише від міськради, а і від ОСББ. Вони мають найефективніші умови, аби зайнятись оптимізацією теплопостачання. Також ми категорично не заборонили і не припинили видачу дозволів на встановлення автономного опалення», - каже міський голова.

Крім того, є проблема і в тому, до в опалювальному сезоні 2019/2020 будуть застосовуватись штраф из боку регулятора щодо тих об’єктів, де не встановлені лічильники. Зараз лічильники відсутні на 50% об’єктів, а їх встановлення потребує серйозних видатків.

Зараз в уряді йде мова про повну передачу ТЕЦ, такої потужності як наша, до комунальної власності міст.

«З одного боку це краще, але треба вирішити питання економічної амністії – списати борги теплових підприємств по різниці в тарифах», — каже Райкович, - «Ми чекаємо, коли парламент нового скликання сформує уряд, який долучиться до питання підготовки до зими.»

Нагадаймо, у свою чергу Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що вважає ціну за тепло у місті завищеною і вважає, що уряд своєю постановою може зменшити ціну на тепло в Кропивницькому на 39%, встановивши граничнодопустимі тарифи за гігакалорію тепла.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/statti/52912-teplopostachannia-kropyvnytskoho-2019-2020-na-iaki-zminy-chekaty”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Грузинская Православная Церковь монастырь Давид Гареджи Кемпбелл Дмитрий Добкин и наркотики в Раде. Кто барыга у нардепа?   Венгрия «Круговая порука» адвоката Юмадилова? Херсонский нардеп Сергей Хлань: верный пес щедрых господ Мангистауская область беременность звезд беременности рейдер: что известно о Романе Пицкиве? мент Столичные электросети в сетях челябинской семьи Большая жатва. Максим Мартынюк и его родня ускорили обогащение Шеремет  Чалий 3 млрд грн Миллиардер Олег Бахматюк простит госбанку свой долг в 4 скульптура Грин Олена Костевич Кенес Ракишев нашел приемника Назарбаеву Кенес Ракишев финансово поддержал Карима Масимова Казком на грани разорения! Кенес Ракишев разорил самый большой банк Казахстана футболка форма Донбасс Арена НЕЗНАЙКА В БТА. КЕНЕС РАКИШЕВ ВЕРТИТСЯ В АМЕРИКАНСКОМ СУДЕ Кенес Ракишев — делец с сомнительной подноготной намерен «развернуться» в Украине наука и технологии
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP