Loading...

Теплопостачання Кропивницького 2019/2020: на які зміни чекати


Наразі Кропивницький не змоги зменшити тарифи на тепло. Очікують на списання боргів теплових підприємств і шукають шляхи вирішення ситуації із тепломодернізацією міста.

443908786041e0f99340da606fb471b7

Про це під час виконкому повідомив міський голова Андрій Райкович.

«Схема модернізації системи теплозабезпечення — це складний механізм. По-перше, схема є. Вона була ідеальною до 2000-их років, проте через певні технічні проблеми і надання масових дозволів на встановлення автономок виникло розбалансування системи. Тому у найближчі місяці ми запропонуємо громаді декілька варіантів вирішення цих питань. Декілька варіантів, бо вирішення ситуації буде залежатиме не лише від міськради, а і від ОСББ. Вони мають найефективніші умови, аби зайнятись оптимізацією теплопостачання. Також ми категорично не заборонили і не припинили видачу дозволів на встановлення автономного опалення», - каже міський голова.

Крім того, є проблема і в тому, до в опалювальному сезоні 2019/2020 будуть застосовуватись штраф из боку регулятора щодо тих об’єктів, де не встановлені лічильники. Зараз лічильники відсутні на 50% об’єктів, а їх встановлення потребує серйозних видатків.

Зараз в уряді йде мова про повну передачу ТЕЦ, такої потужності як наша, до комунальної власності міст.

«З одного боку це краще, але треба вирішити питання економічної амністії – списати борги теплових підприємств по різниці в тарифах», — каже Райкович, - «Ми чекаємо, коли парламент нового скликання сформує уряд, який долучиться до питання підготовки до зими.»

Нагадаймо, у свою чергу Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що вважає ціну за тепло у місті завищеною і вважає, що уряд своєю постановою може зменшити ціну на тепло в Кропивницькому на 39%, встановивши граничнодопустимі тарифи за гігакалорію тепла.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/statti/52912-teplopostachannia-kropyvnytskoho-2019-2020-na-iaki-zminy-chekaty”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP