Loading...

Захоплення Буковини: суд призначив лінгвістичну експертизу відеозапису


Шевченківський районний суд Києва призначив лінгвістичну експертизу відеоролика про захоплення Румунією території Чернівецької області та частини Одеської області в альтернативній реальності 2022 року. Про це йдеться в матеріалах суду. Про це інформує ТРК "Буковина".

Експертиза була призначена за клопотанням Головного слідчого управління Служби безпеки, яке раніше відкрило кримінальне провадження через підготовку до злочину та підозру на посягання на територіальну цілісність України, а також публічні заклики до вчинення таких дій.

Нагадаймо, 26 травня на YouTube з’явилося аматорське відео про уявну окупацію Румунією Чернівецької та частини Одеської областей. На відео намальована схема нібито захоплення. У ньому наголошується, що каталізатором для таких дій може стати активізація бойових дій на сході України, аж до повномасштабного наступу російських окупаційних сил.

3 червня головний військовий прокурор Анатолій Матіос зібрав нараду керівників силових структур України через відео про окупацію. Ми сконтактували з автором ролика. Він надіслав нам матеріали, які використав у відео та підтвердив, що сам його змонтував. Дан Іонеску каже, що відео є частиною його фентезі-книги, написаної в жанрі альтернативної історії. Також він сказав, що поважає кордони України і її незалежність.

4 червня ГПУ відкрила кримінальне провадження щодо відео.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/sud-priznachiv-lingvistichnu-ekspertizu-videozapisu-pro-zahoplennya-bukovini-rumunieyu-373786”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP