Loading...

Як це було: D’Arts Dance Project представили новий проект «За зачиненими дверима»


У столичному концерт-холі Caribbean Club відбулася презентація танцювального перформансу «За зачиненими дверима» від D’Arts Dance Project. У новому шоу команда продумала все до найменших дрібниць. Вечір розпочався з появи у залі Дарі Малікової – хореографа-постановника балету. Вдягнена у плащ, в темних ультрамодних окулярах та хустці Дарі пройшла через зал, наповнений глядачами, а після вальяжно попрямувала до сцени, де вже стояв головний символ перформансу – червоні двері, в які Дарі зайшла, тим самим даючи зрозуміти, що перформанс розпочався.

Цього вечора перед глядачами відчинилися всі двері, навіть ті, які вони бажали б залишити зачиненими. Атмосфера, яка панувала в концерт-холі, ще більше змушувала глядачів йти на відверту та, інколи, інтимну розмову з балетом, що так люб’язно запросив їх попліткувати. На великому екрані кожен номер супроводжувався стильним відеорядом, а саундтреки для танців були яскравим оздобленням танцювальних номерів балету

У цей вечір, на численні прохання шанувальників, D’Arts Dance Project виконали свої найбільш знакові номери, але подали їх в абсолютно новому, незвичному прочитанні — Chikito, Human, Фріда, Декаданс, Паралогізм.

«Ми дуже хотіли поговорити з глядачем відверто, на теми, які хвилюють нас всіх щоденно. Теми, які люди зазвичай залишають лише у своїх думках та не наважуються промовити вголос. Мені здається, що цей діалог відбувся! Нас зрозуміли, і думаю, глядачі захочуть побачитися з нами ще раз!” – поділилась хореограф-постановник балету D’Arts Дарі Малікова.

Основна частина програми – це нові номери, за якими глядачі спостерігали не відриваючи погляду від сцени: з широкими посмішками на веселих моментах, здивованим подихом на гострих, зал багато разів вибухав оплесками.

«До самого шоу було відчуття страху, саме всередині, починати робити його. Оскільки це наш перший концерт після того, як пішов із життя засновник балету Микола Бойченко – було дуже хвилююче. Можу навіть сказати, що шоу зароджувалося в деяких стражданнях та дискусіях: як це буде, чи будемо ми залишати номери, які ставив Микола, чи будемо ставити абсолютно нове шоу? Для всіх підготовка буда хвилюючою. Коли вже концерт закінчився, напевно, тепер можна сказати, що все вдалося! Я це особливо відчув, оскільки я весь час був у залі та чув емоції, розмови, аплодисменти людей», – розповів про підготовку та поділився планами балету його продюсер та керівник Антон Торосян.

Публіка ще довго не хотіла відпускати D’Arts зі сцени – всім хотілося особисто подякувати балету за відвертість.


Джерело статті: “https://elle.ua/stil-zhizni/blog_stil_zhizni/yak-ce-bulo-darts-dance-project-predstavili-noviy-proekt-za-zachinenimi-dverima/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP