Loading...

"Не було навіть аптечки!" У Києві на станції метро трапилася кривава НП

У Києві на станції метро "Дарниця" жінка оступилася на ескалаторі і злетіла вниз по східцях. Вона отримала сильні травми голови і рук.

Водночас, за словами очевидців, працівники станції змогли їй надати допомогу лише через 15 хвилин, повідомили в спільноті "Київ Оперативний" у "Фейсбуці" (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

"Жінка не втрималася і скотилася вниз, розрубала собі руку й обличчя об сходи. Як виявилося, на станції не було навіть аптечки. Тільки хвилин через 15 із платформи прибіг черговий. Із собою у нього був лише перекис водню, який, ймовірно, йому передали поїздом з іншої станції", – повідомили свідки події.

Новини
У метро Києва в годину пік померла жінка: подробиці та фото
Постраждалій надавали допомогу очевидці

Постраждалій надавали допомогу очевидці

Скріншот

Нагадаймо, що в п’ятницю, 21 червня, на станції метро "Контрактова площа" пасажир втратив свідомість, чекаючи потягу на пероні. Унаслідок падіння він сильно травмував голову.

Як писав OBOZREVATEL, 22 червня невідомий чоловік кидався з ножем на пасажирів метрополітену. Знешкодити його вдалося очевидцям.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Новини Києва та Київської області" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/complaint/ne-bulo-navit-aptechki-u-kievi-na-stantsii-metro-trapilasya-krivava-np.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP