Loading...

Мешканця Старобільського району засуджено за участь у підготовці до проведення незаконного «референдуму» 2014 року

Прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом організації та проведення на території Старобільського району так званого «референдуму» щодо підтримки «Акту про державну самостійність «Луганської народної республіки», за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України (умисні дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, направлені на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України).Досудовим розслідуванням встановлено, що у травні 2014 року мешканець м. Старобільська, діючи за попередньою змовою з іншими особами, публічно закликав місцевих мешканців до участі у псевдореферендумі, що мав на меті відділення Луганської області від території України, а також вимагав надати приміщення для його проведення на території Старобільського району.

Враховуючи той факт, що обвинувачений повністю визнав свою провину у вчиненні злочину, щиро розкаявся, активно сприяв слідству та викриттю інших співучасників, між ними і прокурором укладено угоду про визнання винуватості.

За результатами судового розгляду Старобільським районним судом Луганської області вказану особу визнано винною та засуджено до покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.

Джерело статті: “https://lug.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=253536”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP