Loading...

Кіровоградщина: через недогляд батьків немовляти ледве не загинуло


У Кіровоградській області поліцейські врятували життя немовляти.

35 main new.1514249948

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, до Олександрійського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевих жителів із приводу того, що в одному з будинків чутно крики дітей.

У домоволодінні без нагляду дорослих знаходились малолітні діти.

Двоє старших, віком близько 2 та 3 років, перебували на подвір’ї, тим часом із будинку продовжував лунати крик малюка.

Один із поліцейських зайшов до помешкання і побачив, що мотузка, якою до дитячого ліжка була прив’язана іграшка, знаходилася на шиї дитини та вже почала затягуватися.

Правоохоронець розплутав мотузку та викликав швидку медичну допомогу.

Після огляду домоволодіння та враховуючи умови проживання малечі, на місце викликали представника служби у справах дітей. Малюків було поміщено до дитячої лікарні.

Стосовно 32-річної матері працівниками поліції складено адміністративні матеріали, а також підготовлено подання до міської ради щодо вилучення дітей із родини.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/nadzvychaini-podii/52886-kirovohradshchyna-cherez-nedohliad-batkiv-nemovliaty-ledve-ne-zahynulo”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP