Loading...

Стала відома офіційна дата анонсу Samsung Galaxy Note 10


Samsung планує представити наступну лінійку смартфонів Galaxy Note в нью-йоркському «Барклайс-Центрі» 7 серпня. Про це повідомляють джерела CNET.

У рамках традиційного заходу Galaxy Unpacked, як очікується, представлять флагманський смартфон Samsung Galaxy Note 10 в чотирьох варіаціях: два розміри дисплея (6,28 і 6,75 дюйма) і дві конфігурації мережі (4G і 5G). З чуток, пристрої позбудуться джека для навушників і фізичних кнопок, але отримають три або чотири камери в залежності від версії.

Оскільки до заходу залишається майже два місяці, пише CNET, плани компанії можуть помінятися. Samsung відмовилася від коментарів.


Джерело статті: “https://tehnofan.com.ua/2019/06/19/the-official-announcement-date-of-the-samsung-galaxy-note-10-has-become-known/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP