Loading...

В ООН назвали країну, яка обжене Китай за кількістю населення


Китай скоро втратить пальму першості по чисельності населення, його обжене Індія.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в доповіді ООН.


За розрахунками фахівців, вже до 2027 року Індія стане найбільш густонаселеною країною світу. Ця країна стрімко наздоганяє Китай, в якому проживають 1,386 мільярда людей – в Індії зараз живуть 1,339 мільярда.


В ООН також зазначають, що в числі країн, де збільшується кількість жителів: Нігерія, Пакистан, Демократична Республіка Конго, Ефіопія, Танзанія, Індонезія, Єгипет та США.


Однак, незважаючи на те, що населення країн, розташованих на південь від Сахари, до 2050 року практично подвоїться, експерти прогнозують зменшення темпів зростання населення планети в цілому – на одну матір припадатиме 2,2 народжених дитини (у 1990 році цей показник становив 3,2). В ООН наголошують, необхідний рівень народжуваності в 2,1 на одну жінку, щоб уникнути скорочення чисельності населення країни в довгостроковій перспективі, і це при відсутності імміграції.


Вже в наші дні є країни, де чисельність населення систематично падає через високі показники імміграції: відтік “заробітчан” – Бангладеш, Непал і Філіппіни; втеча від насильства в країні чи збройних конфліктів – М’янма, Сирія і Венесуела. Разом з тим, очікується, що імміграція скоротить прогалини в тих країнах, де населення також скорочується: Білорусь, Естонія і Німеччина.


Також за підрахунками спеціалістів, до 2050 року кількість людей на Землі зросте до 9,7 мільярдів. Зараз на нашій планеті проживають 7,7 млрд.


Нагадаймо, населення України продовжує стрімко скорочуватися. Так, починаючи з січня 2018 року кількість громадян, які проживають в Україні зменшилася на 165,6 тисяч осіб.


Разом з тим, у Всесвітній організації охорони здоров’я заявляли, що зміна клімату викличе близько 250 тисяч додаткових смертей в рік у період з 2030 по 2050 рік.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/06/20/v-oon-nazvaly-krayinu-yaka-obzhene-kytaj-za-kilkistyu-naselennya/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP