Loading...

5 найкращих біографічних фільмів усіх часів

Шукаєш вражаючий фільм для вечірнього перегляду? Цього разу cosmo.com.ua потішить тебе цікавою добіркою з найкращими байопіками ever! Ці кінострічки змусять тебе поглянути на головних героїв по-новому, а також розкриють усі таємниці їхнього життя. Запасайся попкорном і приємного перегляду.

Рокетмен, 2019

Кінобіографія видатного музиканта сера Елтона Джона відкриє завісу найпереломніших моментів життя артиста. Це історія хлопця з великою мрією, який тільки вступив до Королівської академії музики та стрімко дібрався вершини музичного олімпу.

Богемна рапсодія, 2018

Фільм, присвячений життю і творчості вокаліста легендарного гурту Queen, став чотирьохкратним лауреатом найпрестижнішої кінопремії Оскар. У кінострічці переплітається декілька ліній, у яких висвітлюються творча діяльність бенду та особисте життя головного героя.

Принцеса Монако, 2014

У неї було все, чого тільки забажає душа – чарівні вілли, неймовірні чоловіки, дорогі вбрання й успішна кар’єра акторки. Однак вона вирішила піти за покликом серця і проміняла всю розкіш на справжнє кохання. Грейс Келлі була королевою Голлівуду, але вирішила перетворитися на принцесу Монако.

Коко до Шанель, 2009

У кінострічці йдеться про одного з найвідоміших дизайнерів світу – Коко до Шанель. Щоправда, тут ти дізнаєшся більше не про сильну духом жінку, яка вигадала маленьку чорну сукню і вбрала жінку в чоловічий костюм, а про молоду дівчину на ім’я Габріелла.

Життя в рожевому кольорі, 2007

Життя Едіт Піаф нагадувало мінне поле. Щодня їй доводилося боротися за свої права та голос. І за велінням долі їй усміхнулася вдача – із недрів Парижу вона піднялася на найвідоміші сцени Нью-Йорка.

Підготувала Дар’я Андрійчук


Джерело статті: “https://www.cosmo.com.ua/5-naykrashchih-bografchnih-flmv-ush-chasv/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP