Loading...

5 найкращих біографічних фільмів усіх часів

Шукаєш вражаючий фільм для вечірнього перегляду? Цього разу cosmo.com.ua потішить тебе цікавою добіркою з найкращими байопіками ever! Ці кінострічки змусять тебе поглянути на головних героїв по-новому, а також розкриють усі таємниці їхнього життя. Запасайся попкорном і приємного перегляду.

Рокетмен, 2019

Кінобіографія видатного музиканта сера Елтона Джона відкриє завісу найпереломніших моментів життя артиста. Це історія хлопця з великою мрією, який тільки вступив до Королівської академії музики та стрімко дібрався вершини музичного олімпу.

Богемна рапсодія, 2018

Фільм, присвячений життю і творчості вокаліста легендарного гурту Queen, став чотирьохкратним лауреатом найпрестижнішої кінопремії Оскар. У кінострічці переплітається декілька ліній, у яких висвітлюються творча діяльність бенду та особисте життя головного героя.

Принцеса Монако, 2014

У неї було все, чого тільки забажає душа – чарівні вілли, неймовірні чоловіки, дорогі вбрання й успішна кар’єра акторки. Однак вона вирішила піти за покликом серця і проміняла всю розкіш на справжнє кохання. Грейс Келлі була королевою Голлівуду, але вирішила перетворитися на принцесу Монако.

Коко до Шанель, 2009

У кінострічці йдеться про одного з найвідоміших дизайнерів світу – Коко до Шанель. Щоправда, тут ти дізнаєшся більше не про сильну духом жінку, яка вигадала маленьку чорну сукню і вбрала жінку в чоловічий костюм, а про молоду дівчину на ім’я Габріелла.

Життя в рожевому кольорі, 2007

Життя Едіт Піаф нагадувало мінне поле. Щодня їй доводилося боротися за свої права та голос. І за велінням долі їй усміхнулася вдача – із недрів Парижу вона піднялася на найвідоміші сцени Нью-Йорка.

Підготувала Дар’я Андрійчук


Джерело статті: “https://www.cosmo.com.ua/5-naykrashchih-bografchnih-flmv-ush-chasv/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Бондаренко Владимир Шестопалов Игорь банкир Курченко Киеве поцілунок Nokia 7.2 Nokia 6.2 Очередная жадность Владимира Токарева BMW R100RT Bolt Motor Co. Авторитет из ГК МИЦ Андрей Михайлович Рябинский или тугая удавка для Росгвардии 3 млн руб. Бывший прокурор Нестеровского района приговорен к 8 годам колонии строгого режима и штрафу в 3 Возвращаются все. Михаил Поживанов решил стать из беглеца депутатом Регионал-схемщик Давид Жвания рвется в Раду за неприкосновенностью Маэстро коррупционного флирта Рустэм Магдеев: в долгах и под судом или Блат решает все Александр Дехтярчук: кум кумы Порошенко Депутат-тушка Шаповалов Юрий Анатольевич Большие разборки в «ореховой мафии» спортсмен Станислав Кондрашов неожиданно «всплыл» в деле Дениса Вороненкова Тимур Кулибаев нанял Кенеса Ракишева для роли клоуна в собственном политическом спектакле Владимир Крупчак отмывает миллиарды из ВТБ через свои оффшоры Геннадий Чекита. Человек криминальных «авторитетов» во фракции БПП Сергей Курченко. Детали бытия Ахмат фармацевт Глеб Загорий: депутат Александр Пономарев
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP