Loading...

Штучний інтелект навчився розуміти, чому діти плачуть

Штучний інтелект навчився розуміти, чому діти плачуть


Команда вчених створила технологію, яка "читає" дитячий плач, дешифрує його і визначає приховане значення. Плач містять критично важливу інформацію про самопочуття дитини. І його точне розуміння дуже важливе для медицини і суспільства як такого.

Як пише Newsweek, останніми роками у світі були проведені численні дослідження у сфері розпізнавання мовлення.Однак, дослідження, націлене на розшифрування плачу, були обмеженими. Тому що це не та форма комунікації, яку можна легко зрозуміти. Щоб заповнити цю прогалину в людських знаннях, вчені на чолі з Ніхуаном Лю з Університету Північного Іллінойсу розробили алгоритм штучного інтелекту, який може слухати плач і визначати, нормальний він чи ні. І це потенційно може вказувати на серйозні або хронічні хвороби.

Серед медичних проблем, які можуть бути пов’язані з аномальним плачем, можна назвати інфекції, проблеми в роботі центральної нервової системи, запалення легень, зараження і болі. Тому виявити його вчасно надзвичайно важливо. Згідно зі звітом вчених, технологія шукає приховані закономірності у плачу немовлят, зосереджуючись на таких характеристиках, як частота і періодичність, щоб класифікувати його.

"Ніби особлива мова, у різних звуках плачу міститься багато інформації, пов’язаної зі станом здоров’я", — сказав Лю.

"Відмінності між звуковими сигналами насправді несуть інформацію. Ці відмінності представлені різними характеристиками в сигналах. Щоб виявити і використати інформацію, нам потрібно знати точні характеристики і вилучити інформацію в них", — пояснив він.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/174927-shtuchnyy-intelekt-navchyvsya-rozumity-chomu-dity-plachut.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP