Loading...

Визначилися всі учасники ЧЄ з гандболу

За підсумками кваліфікаційного турніру визначився склад учасників XIV чемпіонату Європи з гандболу серед чоловічих команд, інформує 1NEWS.Збірна України, яка виступала у 8-й відбірковій групі, пробилася на Євро-2020 у числі кращих чотирьох команд, які посіли треті місця у своїх квартетах.


Чемпіонат Європи, в якому вперше візьмуть участь 24 збірні, пройде з 9 по 26 січня 2020 року одночасно у трьох країнах – Австрії, Норвегії і Швеції.


Окрім господарів Євро-2020 Австрії, Норвегії і Швеції та чинного чемпіона континенту Іспанії, у фінальному турнірі європейської першості виступлять Німеччина, Хорватія, Північна Македонія, Словенія, Чехія, Франція, Угорщина, Данія, Польща, Швейцарія, Ісландія, Латвія, Білорусь, Португалія, Росія, Чорногорія, Боснія і Герцеговина, Сербія, Голландія і Україна.


Збірна України ушосте зіграє на чемпіонаті Європи (востаннє у 2010 році). Кращий результат “синьо-жовтих” – 11-те місце (2002).


Джерело статті: “https://1news.com.ua/sport/vyznachylysya-vsi-uchasnyky-chye-z-gandbolu.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP