Loading...

У Києві зростає рівень забруднення повітря через спеку

Високий рівень забруднення повітря у Києві, що спостерігається через спеку, підвищений тиск та слабкий вітер, утримається до 18 червня.


Про це повідомляє Державна служба з надзвизчайних ситуацій.


За прогнозом Гідрометцентру, метеорологічні умови – спекотний характер погоди, поле підвищенного тиску, слабкий вітер у приземному шарі, нічні приземні інверсії та рівень забруднення, що має тенденцію до зростання, утримаються в м. Києві до 18 червня“, – зазначили у ДСНС.


Рятувальники нагадують, що з 8 червня у Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. Протягом 12 – 13 червня, за даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського, рівень забруднення діоксидом азоту досяг переважно 5 – 6 середньодобових гранично-допустимих концентрацій в районах: вул. Скляренка, Оболонського проспекту, Бессарабської та Деміївської площ.


Джерело статті: “https://golosua.info/2019/06/17/u-kyievi-zrostaie-riven-zabrudnennia-povitria-cherez-speku/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP