Loading...

​У Росії чоловік два роки прожив з цвяхом в голові: відео та подробиці

У Хабаровську (Росія) чоловік під час ремонту загнав себе цвях в череп, але вирішив не звертатися до лікарів. Росіянин два роки жив зі сталевим предметом в голові.

Про це повідомляє російське видання Gubernia.

Рана була незначною, тому будь-яким лікуванням чоловік не займався і лише обробляв її зеленкою.Правда, коли у хабаровчанін почалися проблеми зі слухом, він все ж вирішив звернутися до лікарів.

Видалення чужорідного тіла було вкрай важким і могло привести до летального результату, відзначають лікарі. Однак операція пройшла успішно і чоловіка готують до виписки.

Як повідомляв "Апостроф", в Охтирці Сумської області чоловік ампутував собі ступню і викинув її на вулицю.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/2019-06-17/v-rossii-mujchina-dva-goda-projil-s-gvozdem-v-golove-video-i-podrobnosti/165821”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP