Loading...

"Все можливо": екс-посадовець НАТО пояснив, що потрібно Україні для членства в Альянсі

За словами військового, за останні п’ять років Україна вже вдалося домогтися багато чого, в тому числі і у військовій сфері.

Ілюстрація / REUTERS

Україні потрібно стати прогресивною технологічною країною з сучасним озброєнням, і тоді в НАТО зрозуміють, що така країна їм потрібна.

Таку думку в інтерв’ю "Апострофу" висловив екс-представник НАТО в Росії Гаррі Табах.

"Я вважаю, що треба зробити так, повернути так, щоб не Україна захотіла, а, щоб НАТО захотіло прийняти її. А як це можна зробити? Для цього потрібно, щоб в Україні почався величезний прогрес — в технологіях, в сучасному озброєнні. В Україна досить мізків і достатньо досвіду, досить людей, які зацікавлені це зробити. Але, знову ж таки, корупція, вічні хвороби. Якщо від них вилікуватися, хоча б трохи, і почати розвиватися, то НАТО скаже: нам потрібна така країна, як Україна, давайте зробимо виняток щодо Криму або виключення ще щодо якихось територій, і домовимося", — вважає Табах.

До того ж, за його словами, за останні п’ять років Україні вже вдалося домогтися багато чого, в тому числі і у військовій сфері.

"І необов’язково бути повноцінним членом НАТО, можна бути членом Альянсу з якихось окремих пунктів. НАТО вже стало величезною імперією, величезним конгломератом, тому весь час відбуваються якісь зміни, вносяться якісь поправки. За останні п’ять років Україні вдалося багато чого домогтися, в тому числі, і у військовій сфері, тому — все можливо", — підкреслив представник НАТО.Джерело статті: “http://www.unian.ua/politics/10587258-vse-mozhlivo-eks-posadovec-nato-poyasniv-shcho-potribno-ukrajini-dlya-chlenstva-v-alyansi.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP