Loading...

Черговий скандал: США висувають нові претензії Ірану


У Пентагоні заявили, що Іран з великою часткою ймовірності несе відповідальність за інцидент з двома танкерами в Оманській затоці.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на CBS.


За словами неназваного співробітника Міноборони США, “дуже ймовірно, що ці атаки зробив Іран”.


Він згадав, що бачив повідомлення про свідоцтва екіпажу одного з танкерів, згідно з яким судно отримало пошкодження від торпеди або міни.


Представник Пентагону пояснив, що відповідь США на цей інцидент буде залежати від можливих доказів, що вказують на Іран, і від реакції інших країн Перської затоки.


Він також спростував заяви іранської сторони про порятунок 44 моряків з танкерів. Представник Міноборони зазначив, що у врятованих не було вибору і що вони до цих пір знаходяться у іранців.


Раніше надходили повідомлення, що два нафтові танкери піддалися нападу в Оманській затоці.


Нагадаймо, що в Махачкалі (Республіка Дагестан, Росія) пролунав смертельний вибух на танкері. Відомо, що вибух прогримів під час перекачування нафтопродуктів. Спочатку відзначали, що загинуло двоє людей, пізніше стало відомо про смерть третього.


Крім того, в Росії в страшній аварії загинув відомий російський мотоблогер Артем Болдирєв на прізвисько Болт.


Також повідомлялися подробиці жахливої пожежі в Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я Воробйова, де загинули шість осіб.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/06/13/chergovyj-skandal-ssha-vysuvayut-novi-pretenziyi-iranu/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP