Loading...

Почесний консул Іспанії в Узбекистані порушив український кордон під час змагань у РФ

Почесний консул Іспанії в Узбекистані Альфонсо Лопес Пандіелья 1 червня брав участь у російських змаганнях X-Waters і переплив Керченську протоку від коси Чушка, що в Краснодарському краї Росії, до фортеці Єні-Кале в Керчі.


Про це повідомляє Крим.Реалії.


Він підтвердив цей факт виданню, але відмовився коментувати, чи попереджали його організатори про наслідки відвідування анексованого Криму.


«Не знаю. Я не хочу ніяких коментарів давати», – сказав Альфонсо Лопес Пандіелья.


Дипломат також підтвердив, що, будучи почесним консулом, не перебуває на державній службі в Іспанії.


У Держприкордонслужбі України нагадали про відповідальність за відвідування анексованого Криму з порушенням режиму перетину українського держкордону.


«Таким іноземцям забороняється в’їзд в Україну мінімум на три роки. Розмір штрафу до 5100 гривень, якщо ж це порушення було вчинене групою осіб, то від 5100 гривень», – повідомив начальник відділу з питань взаємодії із засобами масової інформації Держприкордонслужби України Андрій Демченко.


Після анексії Україна закрила всі міжнародні пункти пропуску на півострові. Законно потрапити в Крим можна тільки через пункти в’їзду-виїзду на адміністративному кордоні з Херсонською областю. Порушникам загрожує депортація і штраф.


Нагадаймо, Кремль бореться із санкціями по-російськи: засекретив дані про компанії в Криму.


Читайте більше новин на тему: окупований Крим


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/06/11/pochesnyy_konsul_ispanii_v_uzbekystani_porushyv_ukrainskyy_kordon_pid_chas_1591493”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP