Loading...

Небезпека минула: з’явилося фото незвичайного астероїда, що пролетів повз Землю

Вчені сфотографували подвійний астероїд 1999 KW4, якій 1 червня пролетів повз Землю.

Про це повідомляють на сайті Європейської південної обсерваторії.

Знімки були зроблені за допомогою телескопа VLT."Ці знімки, а також дані з інших телескопів, критично важливі для вироблення стратегій, які допоможуть нам уникнути зіткнення астероїда з Землею, якщо один з них вийде на подібний курс. У гіршому випадку, ми зможемо передбачити, до яких наслідків призведе його падіння" , — зазначив один з дослідників Олів’є Ено.

Даний астероїд зблизився з Землею, пролетівши на відстані в 5,2 мільйона кілометрів від її поверхні. Це приблизно в 13 разів більше відстані, яка розділяє Місяць і Землю.

Відзначають, що навколоземний подвійний астероїд 1999 KW4 з групи Атонов був відкритий в 1999 році і відноситься до потенційно небезпечних об’єктів: в ході руху по орбіті з періодом в 188 днів він перетинає орбіти Землі, Венери і Меркурія і може зближуватися із Землею менше ніж на 0,05 астрономічних одиниць (20 відстаней від Землі до Місяця). Це система з двох тіл діаметром 1,31 кілометра і 360 метрів, відстань між якими оцінюється в 2,6 кілометра, а один оборот навколо один одного вони роблять за 16 годин.

Як повідомляв "Апостроф", в американському космічному агентстві NASA заявили, що астероїд 1999 KW4 міг завдати серйозної шкоди.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/astrology/2019-06-04/opasnost-minovala-poyavilos-foto-neobychnogo-asteroida-proletevshego-mimo-zemli/164777”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Грузинская Православная Церковь монастырь Давид Гареджи Кемпбелл Дмитрий Добкин и наркотики в Раде. Кто барыга у нардепа?   Венгрия «Круговая порука» адвоката Юмадилова? Херсонский нардеп Сергей Хлань: верный пес щедрых господ Мангистауская область беременность звезд беременности рейдер: что известно о Романе Пицкиве? мент Столичные электросети в сетях челябинской семьи Большая жатва. Максим Мартынюк и его родня ускорили обогащение Шеремет  Чалий 3 млрд грн Миллиардер Олег Бахматюк простит госбанку свой долг в 4 скульптура Грин Олена Костевич Кенес Ракишев нашел приемника Назарбаеву Кенес Ракишев финансово поддержал Карима Масимова Казком на грани разорения! Кенес Ракишев разорил самый большой банк Казахстана футболка форма Донбасс Арена НЕЗНАЙКА В БТА. КЕНЕС РАКИШЕВ ВЕРТИТСЯ В АМЕРИКАНСКОМ СУДЕ Кенес Ракишев — делец с сомнительной подноготной намерен «развернуться» в Украине наука и технологии
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP