Loading...

Рятувальники попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку в Україні

Рятувальники попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку в Україні

В Україні від початку року сталося понад 23 тисячі пожеж на відкритих територіях. Про це йдеться в повідомленні Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Крім того, у відомстві зазначили, що у неділю, 2 червня, на більшій частині країни очікується пожежна небезпека надзвичайного рівня.

Зазначається, що у більшості центральних, північних та Харківській областях сьогодні погіршиться погода, очікуються грози. У Сумській, Харківській, Черкаській і Полтавській областях також прогнозуються град і шквали до 20 м/с.

Як повідомляє Гідрометцентр, 2-3 червня в більшості північних, центральних, південних, Донецькій та Харківській областях переважатиме надзвичайна (5-го класу) пожежна небезпека. У Київській області надзвичайна пожежна небезпека збережеться до 5 червня.

Нагадаймо, 5 квітня повідомлялося, що на Сумщині під час випалювання сухостою згоріла 81-річна жінка.

ВідеоПожежні та лісова охорона провели навчання з гасіння пожежі на Херсонщині

За легендою горіло 50 гектарів лісу, а поривчастий вітер швидко розповсюджував вогонь. Гасили усіма способами і засобами, що є в наявності. Лісничі та пожежні мали відпрацювати спільні дії, адже невеликі займання мають гасити силами лісгоспів, а рятувальники беруться до роботи, коли ресурсів лісничих не вистачає. Жодне дерево не постраждало.

Пожежні та лісова охорона провели навчання з гасіння пожежі на Херсонщині
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/ryatuvalniki-poperedzhayut-pro-nadzvichaynu-pozhezhnu-nebezpeku-v-ukrayini-1355553.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP