Loading...

Добкін спробував «потролити» Омеляна «гіперлупом» – міністр відповів «телепортом»

Іронізуючи, нардеп Михайло Добкін пожартував з міністра Омеляна, розповівши про «гіперлуп» та очищені від заторів столичні дороги. Втім, не пас задніх і міністр інфраструктури, який пожартував з телепортації Добкіна, натякаючи на «кнопкодавство» і прогули нардепа.


Словесна перепалка між політиками зав’язалась в ефірі проекту «Народ проти» на телеканалі ZIK.


Він висловив переконання, що Зеленський повинен довести до логічного завершення свою обіцянку і пересаджати корупціонерів і персонально Петра Порошенка.


«Змінюються не лише президенти – змінюється суспільство. З’являється величезна кількість людей, які значну частину свого часу витрачають на те, щоб не дати владі «забути» або домовитися з попередниками», – заявив народний депутат.


Є величезна кількість людей, які хочуть лише одного – щоб нарешті з чистого листка розвиток історії української держави.


«Вона не може почати розвиватись, якщо хтось з кимось домовився. За таких обставин буде продовження корупції. Зміняться люди, прізвища, а все як було, так і залишиться на своєму місці», – каже Михайло Добкін.


Крім того, депутат, іронізуючи, розповів про свою «чарівну» подорож з Харкова до студії у Києві.


«Сьогодні зранку я прокинувся у Харкові, сів у своє авто, доїхав по неймовірній трасі Харків-Дніпро. Далі пересів на суперсучасному вокзалі у «гіперлуп» і за 50 хвилин добрався до Києва», – розповідає парламентар.


Після того, за словами народного обранця, він встиг київськими дорогами, «розвантаженими від заторів» за допомогою нових автомобільних розв’язок, побувати у справах в трьох різних місцях та приїхати до студії.


«Гарна історія? Однак, це все не про нас. Це все виходить з того, що реформи проведені у країні. Я б із задоволенням прокатався на «гіперлупі», проїхав би замість 2,5 годин за півтори як раніше», – каже Добкін.


Однак, не залишився у боргу і міністр інфраструктури Володимир Омелян, дорікнувши нардепу прогулами роботи та «кнопкодавством».


«Пане Добкін, інколи, дивлячись на ваші фото чи відео із зали Верховної Ради, виникає враження, що ви не тільки «гіперлупом» користуєтесь, а й «телепортацію» вже освоїли», – зіронізував міністр.


Нагадаймо, Національна академія наук України підтвердила перспективність впровадження технології гіперлуп в Україні.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/06/01/dobkin_sprobuvav_potrolyty_omelyana_giperlupom__ministr_vidpoviv_teleportom_1584585”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP