Loading...

У США дослідили корисний вплив вусів на здоров’я чоловіків

У США дослідили корисний вплив вусів на здоров’я чоловіків

Американські дослідники з Канзаського університету підрахували, що в чоловіків, які не голять волосся над губою, ризик злоякісних хвороб шкіри у 16 разів менший. Це відбувається за рахунок того, що обличчя більш захищене від шкідливих сонячних променів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найрозповсюдженіший міф про засмагу: потрібно годинами перебувати на сонці, аби організм виробив вітамін D. Насправді ж у медичному університеті підрахували, що корисну дозу ультрафіолету можна отримати і в місті, а надлишковий ультрафіолет назбирується в шкірі – саме тому злоякісні утворення частіше виникають у старших людей.

Зокрема, актинічний кератоз, який проявляється плямами на шкірі, що нагадують луску. Якщо ж не голити вуса, ризик підхопити цю болячку зменшується в рази. За підрахунками американських медиків, щоби волосся над губою працювало як захист від сонячної радіації, завдовжки воно мусить бути не менше 9 міліметрів.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

ВідеоВуса рятують від раку – американські дослідники

Дослідники з Канзаського університету підрахували, що в чоловіків, які не голять волосся над губою, ризик злоякісних хвороб шкіри у 16 разів менший. Усе за рахунок того, що обличчя більш захищене від шкідливих сонячних променів. Якої ж довжини мають бути вуса з медичного погляду — досліджувала ТСН.

Вуса рятують від раку – американські дослідники
ТСН. 19:30
  • Facebook 1
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/svit/u-ssha-doslidili-korisniy-vpliv-vusiv-na-zdorov-ya-cholovikiv-1354017.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP