Loading...

Нардеп звернувся до Європейського суду з приводу в.о. глави МОЗ Супрун

Народний депутат України Андрій Деркач подав позов до Європейського суду з прав людини у зв’язку з тим, що уряд не призначає на посаду міністра охорони здоров’я.

Копію позову депутат опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Нардеп переконаний, що права українців порушуються, коли уряд не призначає міністра охорони здоров’я, а його обов’язки виконує Уляна Супрун."Подали позов до Європейського Суду з прав людини, щоб захистити українців від нелегітимного голови МОЗ. Країна більше двох років живе без законного міністра", — зазначив Деркач.

Він додав, що в медичній сфері нині велика кількість проблем, багато з яких пов’язані з поганим фінансуванням важливих програм.

"Країна живе з закриттям ФАПів, зокрема на моїй рідній Сумщині, з хронічним недофінансуванням медицини і збоями в життєво важливих програмах: доступні ліки, безкоштовна діагностика тощо", — зазначив Деркач.

Депутат також нагадав, що українські суди звинуватили у відсутності призначення на посаду міністра охорони здоров’я коаліцію в парламенті, яка нібито повинна запропонувати уряду кандидатуру.

"Так далі тривати не може. В Україні має з’явитися легітимний міністр охорони здоров’я. Українська влада ігнорує реальну загрозу здоров’ю і життю мільйонів українців. Тому рішення за неї прийме Європейський суд", — додав Деркач.

Андрій Деркач ще в листопаді 2016 звертався в Генпрокуратуру щодо бездіяльності уряду, який не призначає міністра однієї з найважливіших сфер. У 2017 році він звернувся до Окружного Адміністративного суду з позовом проти Володимира Гройсмана про призначення Супрун, а в 2018 році нардеп звернувся до Вищого адміністративного суду з позовом до Верховної Ради через бездіяльність.

Остаточну крапку в справі тепер повинен поставити Європейський суд з прав людини.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2019-05-29/nardep-obratilsya-v-evropeyskiy-sud-po-povodu-io-glavyi-moz-suprun/164245”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Грузинская Православная Церковь монастырь Давид Гареджи Кемпбелл Дмитрий Добкин и наркотики в Раде. Кто барыга у нардепа?   Венгрия «Круговая порука» адвоката Юмадилова? Херсонский нардеп Сергей Хлань: верный пес щедрых господ Мангистауская область беременность звезд беременности рейдер: что известно о Романе Пицкиве? мент Столичные электросети в сетях челябинской семьи Большая жатва. Максим Мартынюк и его родня ускорили обогащение Шеремет  Чалий 3 млрд грн Миллиардер Олег Бахматюк простит госбанку свой долг в 4 скульптура Грин Олена Костевич Кенес Ракишев нашел приемника Назарбаеву Кенес Ракишев финансово поддержал Карима Масимова Казком на грани разорения! Кенес Ракишев разорил самый большой банк Казахстана футболка форма Донбасс Арена НЕЗНАЙКА В БТА. КЕНЕС РАКИШЕВ ВЕРТИТСЯ В АМЕРИКАНСКОМ СУДЕ Кенес Ракишев — делец с сомнительной подноготной намерен «развернуться» в Украине наука и технологии
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP