Loading...

Землетрус в Перу призвів до руйнувань

У результаті землетрусу в Перу було зруйновано понад 15 будинків в регіонах Сан-Мартін і Лорето

На півночі Перу в результаті землетрусу було зруйновано понад 15 будівель, також повідомляється про постраждалих. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter Національного центру з надзвичайних ситуацій країни (COEN).

Як повідомляється, землетрус відчувався в більшості міст Перу. Багато будинків в регіонах Сан-Мартін і Лорето зруйновані, а пацієнтів однієї з лікарень евакуювали. У деяких містах порушено електропостачання.

Як зазначили в Національному центрі з НС, в результаті землетрусу постраждали люди, але їх кількість на даний момент уточнюється.

Нагадаймо, вранці 26 травня на півночі Перу стався землетрус магнітудою 8 балів. Епіцентр землетрусу розташовувався в 80 км на південний схід від району Лагунас, приблизно в 190 км на схід від міста Мойобамба. Вогнище залягало на глибині 115 км.Джерело статті: “https://golosua.info/2019/05/26/zemletrus-v-peru-pryzviv-do-ruinuvan/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP