Loading...

Антизахідна партія Болгарії використала кадри з серіалу «Слуга народу» з вбивством депутатів персонажем Зеленського

Центральна виборча комісія Болгарії ухвалила рішення, що проросійська партія «Відродження» порушила Виборчий кодекс країни, опублікувавши передвиборний ролик, в якому були сцени насильства. Про це повідомляє Болгарська служба Радіо Свобода. Йдеться про передвиборче відео з кадрами з серіалу за участю президента України Володимира Зеленського «Слуга народу», де він вбиває членів парламенту з автоматичної зброї.

Відео було опубліковано в середу на сторінці партії в фейсбуці. На ньому персонаж Зеленського з серіалу «Слуга народу», озброєний автоматичною гвинтівкою, заходить на засідання депутатів і відкриває вогонь. Після цього з’являється напис «Відродження. Тільки ми можемо».

У цьому відео ми стріляємо в таких журналістів, як ви
Глава партії в інтерв’ю Радіо Свобода

«У цьому відео ми стріляємо в таких журналістів, як ви», – пояснив в інтерв’ю Радіо Свобода сенс реклами глава партії Костянтин Костадінов.

У ЦВК припустили, що реклама може спонукати людей до насильства. У четвер Асоціація європейських журналістів закликала прокуратуру Болгарії перевірити відео. Прес-секретар Зеленського Ірина Побєдоносцева заявила виданню «Буйвол», що продюсери серіалу «Слуга народу» і команда президента України не давали дозволу на використання відео і воно може порушувати авторські права.

Партія «Відродження» заснована в 2014 році, вона виступає за вихід Болгарії з Євросоюзу і НАТО і переорієнтацію зовнішньої політики країни на Росію. На парламентських виборах 2017 року партія отримала трохи більше одного відсотка виборців. У неділю в країні пройдуть вибори в Європарламент.


Джерело статті: “https://www.radiosvoboda.org/a/29962712.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Грузинская Православная Церковь монастырь Давид Гареджи Кемпбелл Дмитрий Добкин и наркотики в Раде. Кто барыга у нардепа?   Венгрия «Круговая порука» адвоката Юмадилова? Херсонский нардеп Сергей Хлань: верный пес щедрых господ Мангистауская область беременность звезд беременности рейдер: что известно о Романе Пицкиве? мент Столичные электросети в сетях челябинской семьи Большая жатва. Максим Мартынюк и его родня ускорили обогащение Шеремет  Чалий 3 млрд грн Миллиардер Олег Бахматюк простит госбанку свой долг в 4 скульптура Грин Олена Костевич Кенес Ракишев нашел приемника Назарбаеву Кенес Ракишев финансово поддержал Карима Масимова Казком на грани разорения! Кенес Ракишев разорил самый большой банк Казахстана футболка форма Донбасс Арена НЕЗНАЙКА В БТА. КЕНЕС РАКИШЕВ ВЕРТИТСЯ В АМЕРИКАНСКОМ СУДЕ Кенес Ракишев — делец с сомнительной подноготной намерен «развернуться» в Украине наука и технологии
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP