Loading...

На Рівненській АЕС відключили третій енергоблок

Третій енергоблок був відключений на плановий ремонт

Рівненська атомна електростанція (РАЕС) вимкнула від мережі третій енергоблок через виведення у плановий ремонт. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу РАЕС.

На РАЕС повідомили, що блок був виключений у суботу, 25 травня, о 08:14 згідно з узгодженою заявкою через несправність у системі продувки першого контуру.

“Енергоблок зупинено з подальшим виведенням у середній планово-попереджувальний ремонт тривалістю 113 діб, до 14 вересня 2019 року”, – повідомили на Рівненській АЕС.

Також вони повідомили, що станом на 08:30 25 травня у роботі знаходиться три енергоблоки із сумарним навантаженням у 1810 МВт, а за минулу добу енергоблоками станції було вироблено 66, 3 млн кВт на рік електроенергії.

“Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм”, – додали на АЕС.Джерело статті: “https://golosua.info/2019/05/25/na-rivnenskii-aes-vidkliuchyly-tretii-enerhoblok/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP