Loading...

Офіцери в США виступили проти плану Трампа помилувати війська, які вчинили військові злочини – LA Times


Діючі та колишні американські офіцери закликали Білий дім не прощати військовослужбовців і підрядників, які причетні до скоєння військових злочинів. Військові попереджають, що помилування злочинів стане небезпечним сигналом для американських військ і потенційних супротивників, пише американська газета The Los Angeles Times

Зазначається, що можливість того, що Трамп може помилувати деяких, призвела до потоку протидії з боку нинішніх і колишніх високопоставлених офіцерів, які кажуть, що це буде заохочувати неправомірні дії, показуючи, що до порушень законів, що забороняють напади на цивільних осіб і військовополонених, будуть ставитися поблажливо.

Можливість такої реакції всередині збройних сил може змусити Трампа не йти на помилування. Але президент ігнорував вищих військових офіцерів і раніше, і чиновники Пентагону, включаючи колишнього міністра оборони Джеймса Меттіса, більше не перебувають в Адміністрації, резюмує газета.

Кілька чиновників заявили, що Трамп, як вважають, не консультувався зі своїми старшими військовими радниками з питання про помилування. Вперше про можливість помилування повідомила газета The New York Times.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/oficeri-v-ssha-vistupili-proti-planu-trampa-pomiluvati-viyska-yaki-vchinili-viyskovi-zlochini-la-times-312241_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP