Loading...

Вкрали рюкзак з мільйоном: стало відомо про зухвалий напад на бізнесмена в Києві

24 травня в Києві сталося зухвале пограбування прямо на одній з вулиць столиці. Тут двоє невідомих розпилили в обличчя киянину газ дратівливої дії і вкрали рюкзак, в якому знаходився мільйон гривень.

Як повідомляє одне зі столичних видань, про це стало відомо з джерел у правоохоронних органах.

Правоохоронці з’ясували, що потерпілим виявився 53-річний приватний підприємець на прізвище Абрамов.Відомо, що після нападу потерпілий не звертався за допомогою в лікарню.

Поліція почала пошуки нападників. Поки немає ніякої інформації про те, чи вдалося вийти на їхній слід.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що 21 травня біля свого будинку побили активіста "Національного Корпусу", лідера ініціативної групи підприємців ринку "Барабашово" Ігоря Блохіна.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2019-05-24/ukrali-ryukzak-s-millionom-stalo-izvestno-o-derzkom-napadenii-na-biznesmena-v-kieve/163759”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP