Loading...

Зоопарк розплатився за пішохідний міст над Володимирським узвозом

Оскільки кошторисна вартість велопішохідного мосту між Володимирською гіркою та парком «Хрещатий» зросла до 420 мільйонів гривень, кошти на його будівництво – 132 мільйони – переспрямували з бюджету на реконструкцію Київського зоопарку, розповідає .

Загалом фінансування реконструкції зоопарку зменшили на 232 мільйонів гривень. 100 мільйонів із цієї суми передали для реконструкції клінічної лікарні №6.

Раніше заступник голови КМДА Олександр Спасибко повідомляв, що міст обійдеться дорожче, тому що в заявлену раніше суму було закладено виключно будівельно-монтажні роботи, а кошти на укріплення схилу додадуть окремо.

Тим часом мер Києва Віталій Кличко уточнив пункти витрат на будівництво. За його словами, у 275 млн грн обійшлося зведення самого мосту, укріплення схилів коштувало майже 55 млн₴ Інші великі роботи навколо моста – будівництво фонтану, освітлення території, благоустрій, прокладення інженерних мереж тощо – попередньо, коштуватимуть близько 90 млн₴ Точні цифри, за словами мера, буде відомо після виконання всіх робіт, а поки вартість усіх об’єктів складає близько 400 мільйонів.

Кличко також заявив, що всі витрати на зведення мосту будуть перевірені.


«Я вже доручив спрямувати акти до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, щоб перевірили обсяг робіт та розцінки на них. Після цього ми звернемося до Контрольно-ревізійного управління, аби там теж перевірили вартість виконаних на об’єктах робіт. Результати перевірок буде оприлюднено», – заявив він.

Велопішохідний міст, який сполучатиме Володимирську гірку з Хрещатим парком, планують відкрити до Дня Києва наприкінці травня.
З ним було пов’язано кілька скандалів. Міністерство культури надіслало до КМДА лист, у якому разом з комітетом ЮНЕСКО порекомендувало зупинити будівництво мосту. У КМДА запевнили, що ЮНЕСКО помиляється.

Нещодавно швейцарське архітектурне бюро заявило, що компанія «Проектні системи Лтд» взяла концепцію проекту мосту в них, не заплативши. В КМДА це заперечують.

Вчора, 22 травня, голова компанії Андрій Миргородський заявив, що це швейцарські архітектори насправді вкрали його концепції.

«Мій проект посту було зроблено у 2011 році, а в 2012 оприлюднено в інтернеті, газеті Факти, Вечірній Київ та інших виданнях. Швейцарці замовили свій проект у 2013 році, попередньо вивчивши мій у пресі. Фактично вкравши мої ідеї з ламаним мостом і склом», – написав він.

Джерело:


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/zoopark-rozplatyvsya-za-pishohidnyj-mist-nad-volodymyrskym-uzvozom.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP