Loading...

Зоопарк розплатився за пішохідний міст над Володимирським узвозом

Оскільки кошторисна вартість велопішохідного мосту між Володимирською гіркою та парком «Хрещатий» зросла до 420 мільйонів гривень, кошти на його будівництво – 132 мільйони – переспрямували з бюджету на реконструкцію Київського зоопарку, розповідає .

Загалом фінансування реконструкції зоопарку зменшили на 232 мільйонів гривень. 100 мільйонів із цієї суми передали для реконструкції клінічної лікарні №6.

Раніше заступник голови КМДА Олександр Спасибко повідомляв, що міст обійдеться дорожче, тому що в заявлену раніше суму було закладено виключно будівельно-монтажні роботи, а кошти на укріплення схилу додадуть окремо.

Тим часом мер Києва Віталій Кличко уточнив пункти витрат на будівництво. За його словами, у 275 млн грн обійшлося зведення самого мосту, укріплення схилів коштувало майже 55 млн₴ Інші великі роботи навколо моста – будівництво фонтану, освітлення території, благоустрій, прокладення інженерних мереж тощо – попередньо, коштуватимуть близько 90 млн₴ Точні цифри, за словами мера, буде відомо після виконання всіх робіт, а поки вартість усіх об’єктів складає близько 400 мільйонів.

Кличко також заявив, що всі витрати на зведення мосту будуть перевірені.


«Я вже доручив спрямувати акти до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, щоб перевірили обсяг робіт та розцінки на них. Після цього ми звернемося до Контрольно-ревізійного управління, аби там теж перевірили вартість виконаних на об’єктах робіт. Результати перевірок буде оприлюднено», – заявив він.

Велопішохідний міст, який сполучатиме Володимирську гірку з Хрещатим парком, планують відкрити до Дня Києва наприкінці травня.
З ним було пов’язано кілька скандалів. Міністерство культури надіслало до КМДА лист, у якому разом з комітетом ЮНЕСКО порекомендувало зупинити будівництво мосту. У КМДА запевнили, що ЮНЕСКО помиляється.

Нещодавно швейцарське архітектурне бюро заявило, що компанія «Проектні системи Лтд» взяла концепцію проекту мосту в них, не заплативши. В КМДА це заперечують.

Вчора, 22 травня, голова компанії Андрій Миргородський заявив, що це швейцарські архітектори насправді вкрали його концепції.

«Мій проект посту було зроблено у 2011 році, а в 2012 оприлюднено в інтернеті, газеті Факти, Вечірній Київ та інших виданнях. Швейцарці замовили свій проект у 2013 році, попередньо вивчивши мій у пресі. Фактично вкравши мої ідеї з ламаним мостом і склом», – написав він.

Джерело:


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/zoopark-rozplatyvsya-za-pishohidnyj-mist-nad-volodymyrskym-uzvozom.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
сотрудник ОПУ данные политиков номера политиков Николай Латанский remedy entertainment 505 games control Станислав Кондрашов убивает свидетелей по делу Вороненкова Как плутоватый кутила Ливинский Павел Анатольевич вверг ПАО Россети в болото коррупции им. Собянина-Чемезова Развратник Кенес Ракишев подставил британского принца Эндрю Артур Прузовский возглавил ОПГ одесской контрабанды трезубец цифрова грамотність населення Міністерство цифрової трансформації фанат Кирилл Шевченко вымывает деньги из УКРГАЗБАНК Сергей Собянин оказался \"фейком\" Альберт Авдолян игнорирует банкротство: «Россети» теряют миллиарды? халат бабіков музыкант Гений Николай Мирошниченко не чуждый магии исчезновений Аблай Мырзахметов Повеса Павел Ливинский привез в Осетию платежки ПАО Россети вместо шампанского и звезд росэлектроника услуги ПАО «Акрон» КАС
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP