Loading...

Восени мають розпочатися переговори про довгострокову програму співпраці України та МВФ – Світовий банк

У Києві працює місія МВФ

У 2019 році між Україною та Міжнародним валютним фондом (МВФ) можуть початися переговори про довгострокову співпрацю. Про це 23 травня заявила в Києві директор Світового банку щодо України Сату Кахконен, повідомляє "Радіо Свобода".

"Восени мають розпочатися переговори про довгострокову програму з МВФ, тому що є необхідність продовжити співпрацю", – сказала вона.

За словами Кахконен, Світовий банк сподівається, що новий уряд України дотримуватиметься умов програми МВФ.

19 жовтня 2018 року Фонд і влада України домовилися про нову програму співпраці у форматі stand-by на загальну суму $3,9 млрд. У МВФ заявили, що перегляд програми проводитимуть щопівроку. Україна одержала перший транш у розмірі $1,4 млрд за новою програмою 21 грудня. У Нацбанку України прогнозували, що наступний транш від МВФ Україна одержить у червні 2019 року.

21 травня 2019 року до Києва прибула місія МВФ. Постійний представник Фонду в Україні Йоста Люнгман говорив, що місія працюватиме в Україні протягом двох тижнів.

22 травня міністр Кабміну Олександр Саєнко заявляв, що місія МВФ припинила роботу в Україні. Українське представництво Фонду спростовувало цю заяву і зазначило, що робота місії триває за графіком. Пізніше Саєнко спростував свої слова і сказав, що інформації про припинення роботи місії поки немає.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-voseni-povinni-pochatisja-peregovori-pro-dovgostrokovu-programu-spivpratsi-ukrajini-i-mvf-svitovij-bank-985454.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP