Loading...

На ЧС-2022 з футболу в Катарі зіграють 32 команди


Чемпіонат світу з футболу 2022 року в Катарі пройде за участю 32 команд. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

Згідно з висновками техніко-економічного обґрунтування, затвердженого Радою ФІФА на його останньому засіданні, ФІФА і Катар спільно вивчили всі можливості збільшення числа команд-учасниць з 32 до 48 команд шляхом залучення сусідніх країн на чемпіонат світу з футболу у Катарі 2022 року.

Після ретельного і всебічного процесу консультацій за участю всіх відповідних зацікавлених сторін був зроблений висновок про те, що в нинішніх умовах це не може бути зроблено в даний час.

Нагадаймо, чемпіонат світу в Катарі відбудеться в листопаді-грудні 2020 року. Відзначимо, що замість звичних 30-31 дня світовий форум триватиме всього 28 днів, щоб у меншій мірі торкнутися європейські чемпіонати.

Раніше повідомлялося про те, що Катар заплатив ФІФА 880 мільйонів доларів за право проведення ЧС-2022.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/na-chs-2022-z-futbolu-v-katari-zigrayut-32-komandi-312202_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP