Loading...

Невідомий кинув димову шашку на територію військового об’єкта ВМС у Миколаївській області, його затримали

Зловмисник кинув на територію об’єкта димову шашку

22 травня біля арсеналу Військово-морських сил Збройних сил України в Миколаївській області зловмисник кинув димову шашку на військовий об’єкт і намагався втекти. Охорона затримала порушника. Про це повідомляє прес-служба ВМС на своїй сторінці у Facebook.

"Порушника передано до правоохоронних органів, його протиправні дії зафіксовано камерами відеоспостереження технічних засобів охорони", – ідеться в повідомленні.

Командування частини посилило охорону об’єкта і провело ретельну перевірку території на наявність сторонніх осіб та предметів.

"Нагадуємо, військові об’єкти охороняються озброєними вартами, вартові у випадку протиправних дій порушників мають право застосовувати зброю на ураження. Будь-які провокації поблизу військових об’єктів жорстко присікатимуться. Ми не дозволимо наражати країну на небезпеку. Закликаємо громадян негайно повідомляти правоохоронним органам про підозрілих осіб поблизу військових об’єктів і пам’ятати, що територія військової частини знаходиться під цілодобовою охороною", – зазначили у прес-службі ВМС.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-nevidomij-kinuv-dimovu-shashku-na-teritoriju-vijskovogo-ob-jekta-vms-v-mikolajivskij-oblasti-vin-zatrimanij-984031.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP