Loading...

Щоб рухатися далі, необхідно посилення – Хацкевич

Щоб рухатися далі, необхідно посилення – Хацкевич

Головний тренер «Динамо» привітав «Шахтар» і назвав причини невдачі своєї команди.

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував результат сьогоднішнього матчу своєї команди з «Шахтарем» (1:1) і підбив підсумки сезону. Про це повідомляє Tribuna.com.

«Вітаю «Шахтар» з чемпіонством і Кубком. Вони були більш сконцентрованими, надійними і стабільними на дистанції. Ця перемога заслуговує на повагу. Що стосується нашої команди, то сьогодні все так спокійно починалося, не було передумов, щоб гра знову переросла в якісь конфліктні ситуації, дрібні сутички, але це вже рівень суддівства.

У цьому сезоні ми задіяли 31 футболіста. Для топ-команди потрібна стабільність складу. На жаль, у нас дуже серйозні травми у провідних футболістів. Не завжди вдавалося їх замінити. Ми маємо досить перспективну команду. Але щоб рухатися далі, необхідно посилення.

Я зараз не буду говорити про трансферну політику, вже є позиції, які ми хочемо посилити, є футболісти, яких ми хочемо. У нас є футболісти, яких ми хочемо віддати в оренду. Але рішення по кожному футболістові прийматимемо тільки в кінці сезону», — заявив Хацкевич.

«Шахтар», який оформив чемпіонський титул на минулих вихідних, випереджає команду Хацкевича на 11 очків за два тури до закінчення чемпіонату. У наступному турі кияни в неділю, 26 травня, гратимуть проти ФК «Львів».


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/2706218-sob-ruhatisa-dali-neobhidno-posilenna-hackevic.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
псевдомінування Ресей Басты сөздер: Бокс подлодка   ґрати   колонія Кудіяров формула Штайнмайера Устинов Павел Бывшая жена Нила Ушакова ликвидирует фирму INSPIREME и общество YOUNG.LV Басты сөздер: Сенат твой» — как бизнес Робсона участвовал в мутных схемах за границей отмывочный «Чешский в мусорном баке не сгниваемый Александр Данильчук Вечный и нептопляемый Иван Боршош: любитель пьяной езды желает получить мандат Андора ГМО-рейдер Валерий Дема убивает Украину изнутри Лоббист российского бизнеса Анатолий Гиршфельд прячется за мандатом нардепа Покровитель бокса Андрей Рябинский – рейдер-девелопер всероссийского уровня Любимая шлюха Костина приросла элитной недвижимостью Андрей Костин и Наиля Аскер-Заде устроили групповуху в кабинете Путина Украинский сценарий в Казахстане и Кенес Ракишев. Россия и Китай готовятся разорвать страну Жанна Силецкая зачищает Гугл от упоминаний о своих преступлениях Кенес Ракишев в суде США сказал правду о письмах с малолетками Анатолий Пахомов ЧТО ОН «ПОЛНОСТЬЮ НА КРЮЧКЕ У ФСБ» КЕНЕС РАКИШЕВ НАПРЯГСЯ ПОСЛЕ ПУБЛИКАЦИЙ О ТОМ Хлебников
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP