Loading...

Коломойський розповів, як привітав Зеленського з перемогою

Після свого повернення в Україну олігарх Ігор Коломойський не зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, але привітав його з перемогою на виборах та вступом на посаду через SMS.


Про це він заявив в інтерв’ю Українській правді.


На запитання, чи зустрічався олігарх із Зеленським після повернення з Ізраїлю, Коломойський відповів: «Ні, а з якого дива?…Я привітав його по телефону, сучасні засоби зв’язку дозволяють не бачитися».


«Ну який сенс (зустрічатися – УП)? По-перше, відразу велика кількість журналістів, багато непотрібних запитань. І це лише заради того, щоб потім пояснювати, що я по-людськи хотів привітати. Я привітав його з перемогою на виборах і з офіційним вступом на посаду. Просто відправив sms», – заявив Коломойський.


Разом з тим, він розповів, що дивився інавгурацію по телевізору і зазначив, що йому сподобався виступ нового президента.


«Це був яскравий виступ. На відміну від Парубія, який сказав, що це було весело, я скажу, що це було яскраво. Особливо, якщо дивитися на деякі обличчя», – сказав Коломойський.


Читайте також: Екс-заступник Коломойського Олійник назвав трьох найвпливовіших людей у штабі Зеленського


Читайте більше новин на тему: Зеленський


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/05/22/kolomoyskyy_rozpoviv_yak_pryvitav_zelenskogo_z_peremogoyu_1576923”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP