Loading...

Яценюк розповів, що заняття у спортзалі допомогли йому вилікувати грижу

Яценюк розповів, що заняття у спортзалі допомогли йому вилікувати грижу

Лідер політичної партії "Народний фронт", екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк показав свої заняття у спортзалі та розповів, як вони допомогли йому вилікувати хворобу.

Про це йдеться у відео, яке Яценюк опублікував на власній Facebook-сторінці, пише molbuk.ua" Ці вправи протягом останніх двох років дали мені можливість вилікувати грижу. Лікарі казали, що я не зможу ходити, і потрібна тільки операція. Я сказав "Ні", і почав боротися. В результаті, ці ж лікарі сказали, що вже операції не потрібно і сталося чудо. Це – не чудо. Це – щоденна важка кропітка робота. Тому, ніколи не здавайтесь, борітесь за себе! " , – повідомив політик.

Також він заявив, що готовий з усіма поділитися своїм спортивним планом.

" Якщо будь-хто – чи з політиків, чи з не політиків, мені підкаже, як покращити свій фізичний план, я з задоволенням прийму ці поради " , – додав Яценюк.
Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/172444-yacenyuk-rozpoviv-scho-zanyattya-u-sportzali-dopomogly-yomu-vylikuvaty-gryzhu.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP