Loading...

Вчені вважають, що життя на Землі могло з’явитися з іншої зоряної системиНауковці вважають, що життя на Землі могло з’явитися з іншої зоряної системи. Фахівці не виключають виникнення життя за допомогою астероїда із Сонячної системи.

Дослідники космічного простору так і не змогли точно визначити батьківщину астероїда Oumuamua. Фахівці сходяться на думці, що на поверхні цього об’єкта знаходяться різні мінерали з інших систем, деякі припускають, що там є навіть бактерії. Подібні космічні тіла мінімум 100 раз протягом усього часу існування Землі врізалися в третю планету від Сонця. Це дозволило експертам підкріпити теорію — життя на Блакитній планеті могло зародитися з іншої зоряної системи.

Вчені не виключають виникнення життя завдяки астероїду з Сонячної системи. Зараз спеціалістами зафіксовано велику кількість космічних об’єктів, які регулярно входять в атмосферу Землі. Частина небесних тіл до цього моменту перебувала на орбіті інших планет.


Джерело статті: “https://cikavosti.com/vcheni-vvazhayut-shho-zhittya-na-zemli-moglo-z-yavitisya-z-insho-zoryano-sistemi/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP