Loading...

Клімкін: Потенціал для зовнішньої підтримки України вичерпаний

Клімкін: Потенціал для зовнішньої підтримки України вичерпаний — фото

REUTERS/Francois Lenoir

Павло Клімкін

REUTERS/Francois Lenoir


Глава МЗС України Павло Клімкін вважає, що без якісних внутрішніх перетворень перспектива вступу до НАТО і ЄС швидко закриється.

Про це Клімкін заявив в інтерв’ю виданню Лівий берег.

«Вважаю, що на сьогодні без внутрішніх мегазмін в Україні потенціал для зовнішньої підтримки нас вичерпаний. Крапка. Тобто нам потрібно іти вперед. Бо віконце і в НАТО, і в ЄС, якщо ми не зробимо прориву найближчими роками, може закритися», — сказав Клімкін.

Для прикладу він навів зустріч із колегами в межах Східного партнерства в Брюсселі.

«І один колега про це відверто сказав: або ви перезавантажуєте політичну систему і економіку в країні, або далі ви нікуди не ідете. Незважаючи навіть на велику кількість корисних і класних реформ, які зробили до цього», — сказав Клімкін.

17 травня Клімкін оголосив, що йде у віставку. За його словами, у день інавгурації він направить відповідну заяву до Верховної Ради і до нового президента.

Також він додав, що заздалегідь повідомив про свій відхід новообраного президента Володимира Зеленського.

Нагадаймо, що згідно з Конституцією, очільник МЗС призначається за квотою президента України.

Клімкін обіймає посаду голови МЗС із червня 2014 року.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/klimkin-potencial-dlya-zovnishnoji-pidtrimki-ukrajini-vicherpaniy-50022669.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP