Loading...

Стан тяжкохворого Бекірова стрімко погіршується, збільшили дозу інсуліну, – омбудсмен

Стан тяжкохворого політв’язня Едема Бекірова стрімко погіршується в умовах СІЗО. У нього прогресує цукровий діабет, гіпертонія і збільшення підшлункової залози.


Про це повідомила омбудсмен Людмила Денисова у Facebook.
«Я неодноразово зверталася до уповноваженого з прав людини в РФ з проханням невідкладно вжити заходів щодо госпіталізації та лікування кримського татарина. Усунувшись від особистого втручання, Тетяна Москалькова доручила так званому «уповноваженому з прав людини» в окупованому Криму Людмилі Лубіній перевірити стан здоров’я ув’язненого. Однак, відвідавши Бекірова у СІЗО-1 в Сімферополі, вона спростувала інформацію щодо погіршення стану його здоров’я», – повідомила Денисова.


Але все ж Едема Бекірова відправили до лікарні на обстеження до кардіолога та ендокринолога, зазначила Денисова.


«Попри висновки лікарів про задовільний стан, йому порадили збільшити кількість одиниць інсуліну. Це свідчить про те, що в Едема прогресує цукровий діабет. Окрім того, Бекіров скаржиться на постійний біль у серці через гіпертонію, що призводить до задишки. Велика кількість інсуліну призвела до збільшення підшлункової залози. Це спричиняє нестерпний біль. Також він потерпає від сильного головного болю та набряклості тіла. А ліва нога взагалі атрофується через малорухливість», – написала омбудсмен.


Вона знову звернулася до Тетяни Москалькової з проханням невідкладно вжити заходів для забезпечення прав громадянина України Едема Бекірова.


«Тільки надання йому кваліфікованої медичної допомоги в умовах стаціонарного лікування може запобігти фатальним наслідкам для здоров’я. На зволікання немає часу», – заявила Денисова.


Як повідомляли раніше, Едем Бекіров був затриманий співробітниками ФСБ під час перетину адмінкордону в пункті пропуску «Чонгар» 12 грудня 2018 р. Його обвинувачують за ст. 222 ч.2 (Незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння вогнепальної зброї, її основних частин, боєприпасів, організовані групою осіб за попередньою змовою) і ст. 222.1 ч.2 (Незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння вибухових речовин або вибухових пристроїв, організовані групою осіб за попередньою змовою) Кримінального кодексу РФ.


Бекіров – житель селища Новоолексіївка Херсонської області, інвалід першої групи. У СІЗО його здоров’я різко погіршилося.


Читайте більше новин на тему: окупований Крим


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/05/21/stan_tyazhkohvorogo_bekirova_strimko_pogirshuietsya_zbilshyly_dozu_insulinu__1576629”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP