Loading...

Меган до зустрічі з Гаррі просила познайомити її з відомим британцем – подруга герцогині

Меган до зустрічі з Гаррі просила познайомити її з відомим британцем – подруга герцогині

Поки Меган та принц Гаррі насолоджуються своїм батьківством, у Мережі продовжують з’являтися цікаві історії про минуле герцогині Сассекської.

Так, цікавою історією про дружину принца Гаррі з виданням The Sun поділилася її подруга, телеведуча та модель Ліззі Кенді. За словами Ліззі, колись, ще задовго до знайомства з Гаррі, Меган просила своїх товаришок познайомити її з "відомим британцем".

Це було тоді, коли Меган вже була незаміжньою і перебувала у активному пошуку. Ліззі та Меган познайомилися 2013-го і згодом створили спільний чат з іншими своїми подругами. У ньому майбутня герцогиня і звернулася до дівчат з проханням.

"У нас був чат для дівчаток. У ньому Мег якось запитала: "Ви знаєте якихось відомих хлопців? Я не заміжня і небайдужа до англійців". Ми пообіцяли Меган допомогти їй в пошуках. Я пам’ятаю, вона багато розпитувала про моїх знайомих. Вона була дуже зацікавлена і задавала багато запитань. Меган була дуже весела і мила, вона мені завжди подобалася", — відверто розповіла Кенді.

Меган та Ліззі Кенді

Вже за три роки Меган зустріла Гаррі, а от з подругою спілкування повністю припинила. Ліззі припускає, що це пов’язано з входженням Маркл до кола королівської родини, яка заборонила дружині принца спілкуватися з представниками ЗМІ.

"Я одразу написала їй, коли дізналася про їхній роман з Гаррі. Вона відповіла: "Так, це так. Сподіваюся, ми будемо разом". На цьому наше спілкування закінчилося: палац, судячи з усього, заборонив їй підтримувати зв’язок зі знайомими з засобів масової інформації", — припустила Кенді.

Меган та принц Гаррі

Нагадаймо, що у січні 2018-го Меган Маркл була змушена видалити усі свої сторінки у соціальних мережах. Зазвичай члени королівської родини мають офіційні акаунти у Twitter та Instagram. Наповнюють ці сторінки не вони самі, а цілі команди фахівців із комунікацій.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/megan-do-zustrichi-z-garri-prosila-poznayomiti-yiyi-z-vidomim-britancem-podruga-gercogini-1348761.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP